Вправи для тазового дна не менш ефективні, ніж «Віагра»: вчені

Дата створення: 14 Березня 2023
Дата оновлення: 14 Квітня 2023
Вправи для тазового дна не менш ефективні, ніж «Віагра»: вчені

Чоловікам, які страждають на передчасну еякуляцію, допоможе йога

Фізична активність замість таблеток

Передчасна еякуляція не дозволяє чоловікові насолодитися статевим актом. Він триває від однієї до трьох хвилин. Однак фізична активність допоможе покращити свою сексуальність.

Вчені Університету Раскін (Великобританія) проаналізували 54 дослідження за участю 3 485 чоловіків від 18 до 45 років, які страждали на передчасну еякуляцію.

Згідно з одним дослідженням, 35 добровольців п’ять разів на тиждень бігали по 30 хвилин, ще стільки ж приймали препарат дапоксетин, який перешкоджає появі передчасної ерекції. Як виявилося, в учасників першої та другої груп тривалість статевого акту збільшилася на 30 сек. При цьому ті, хто бігав, наголошували на покращенні самопочуття. Ті ж, хто приймав дапоксетин, відзначали появу побічних ефектів, таких як нудота та запаморочення.

Проте заняття йогою сприяє отриманню найкращих результатів, зазначають експерти. Так, 26 учасникам було запропоновано протягом 12 тижнів займатися йогою. У них тривалість статевого акту збільшилася у кілька разів — з 26 сек до 150 сек.

Вправи для насолоди

Експерти також наголосили на ефективності вправ для тазового дна. 30 чоловікам було запропоновано використати техніку під назвою «пауза-стиск». Чоловік під час сексу стискає головку пеніса, щоб уникнути передчасної еякуляції. Такий простий мед дозволяє продовжити час статевого акту з однієї до трьох хвилин.

Вчені відзначають, що фізична активність у вигляді пробіжки або занять йогою може стати ефективним засобом, не гіршим від «Віагри», та допоможе завжди почуватися впевнено в ліжку.

Читайте також: Чоловіки-велосипедисти повинні періодично стояти на педалях: вчені

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама