Вино може запобігти розвитку інсульту: лікар

Вино може запобігти розвитку інсульту: лікар

За даними Всесвітньої організації боротьби з інсультом, кожна четверта людина старше 25 років схильна до інсульту. Це гостре порушення мозкового кровообігу призводить до пошкодження тканин головного мозку. Воно може бути викликане блокуванням артерії, що призводить до ішемічного інсульту або розривом кровоносної судини, що призводить до геморагічного інсульту. Чи можна уникнути інсульту?

Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Neurology, вживання вина пов’язане зі зниженням ризику розвитку інсульту. Такого висновку дійшли вчені Університету Голуея (Ірландія). Вони проаналізували споживання алкоголю у 26 тисяч осіб, половина з яких перенесли інсульт. Респонденти були жителями 32 країн, що дозволило врахувати географічні та соціальні чинники.

Після класифікації учасників на кшталт споживаного алкоголю (пиво, вино, лікер чи інше) та щотижневому споживанню (низьке, помірне чи високе) фахівці врахували провокаційні чинники ризику, такі як гіпертонія, куріння, діабет, дієта та фізична активність. Потім провели зв’язок між звичками вживання алкоголю та ризиком розвитку інсульту.

— Низьке споживання вина пов’язане з низьким рівнем ризику появи інсульту, — наголосив керівник дослідження, професор клінічної епідеміології Ендрю Сміт, повідомляє Radio ZET.

Експерти вважають, що унікальні корисні властивості вина, зокрема червоного, пов’язані з високим вмістом антиоксидантів, таких як поліфеноли. Ці речовини відіграють ключову роль у запобіганні окислювальному стресу в організмі, який може призвести до розвитку хронічних захворювань, у тому числі серцево-судинних та онкологічних.

Поліфеноли, що знаходяться у вині, особливо в червоному, містяться в шкірці та кісточках винограду. Одним з найбільш вивчених поліфенолів у вині є ресвератрол, який має антиоксидантні, протизапальні та антиагрегантні властивості. Ці ефекти можуть сприяти зниженню ризику розвитку серцево-судинних захворювань та покращенню загального стану здоров’я.

Однак слід пам’ятати, що користь від вживання вина може бути досягнута лише за його помірного споживання. Надмірне вживання алкоголю призводить до протилежного ефекту.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Хронічний гастрит
Класифікація хронічного гастриту за формами, видам...
Реклама
Симптоми тривоги можна сплутати із серцевим нападом: вчені
Тривожні розлади — це група психічних захворювань,...
Вчені сказали, чи треба спати вісім годин на добу після 40 років
Ідея про те, що дорослій людині потрібно спати віс...
Реклама