Вживання одного йогурту на день допомагає знизити ризик розвитку раку легень на 20%

Вживання одного йогурту на день допомагає знизити ризик розвитку раку легень на 20%

Здорове харчування може бути смачним та недорогим. А серед головних продуктів можуть бути ті, без яких ми не уявляємо собі жодного дня. Достатньо лише звернутися на правила їх споживання.

1. Яблука

Як відомо, одне яблуко, з’їдене на день, є найкращою профілактикою багатьох захворювань. Це легко пояснити! Яблука містять необхідні для організму вітаміни та мінерали, корисну клітковину, яка підтримує роботу кишківника. Крім того, яблука мають ефект, що омолоджує.  А кверцетин, який міститься в них, знижує ризик розвитку нейродегенеративних захворювань.

— Яблука є джерелом простих цукрів, через що їх можна їсти при діабеті, інсулінорезистентності чи неалкогольній жировій хворобі печінки. Людям із захворюваннями підшлункової залози та печінки, запальними захворюваннями кишківника в активній формі, харчовою алергією слід бути обережними з сирими яблуками. Їм краще їсти тушковані, — розповіла дієтолог Варшавського медичного університету (Польща) Анета Чорногродська-Сенчина.

2. Йогурт

Йогурт славиться високим вмістом фосфору та кальцію, що корисно для профілактики остеопорозу та колоректального раку. Крім того, у ньому є живі бактеріальні культури, які підтримують роботу травної системи та кишківника. Дослідження показали, що вживання одного йогурту на день допомагає знизити ризик розвитку раку легень на 20%.

— Вибирайте натуральний йогурт, бо фруктовий йогурт часто має додатковий вміст цукру та вбиває натуральні бактеріальні культури. Пробіотичний ефект має йогурт, в якому містяться такі штами бактерій, як Lactobacillus casei та Lactobacillus rhamnosus або Bifidobacterium breve, — продовжує експерт.

І радить не їсти йогурт тим, хто страждає на нестерпність коров’ячого білка або лактози.

3. Кава

Кава має протидіабетичні та протиракові дії, зміцнює здоров’я серця та знижує ризик розвитку запальних захворювань.

— Добова норма споживання становить три-чотири чашки кави. Зловживання ним може спричинити погіршення серцево-судинної системи та підвищити рівень тривожності, — наголошує лікар, цитує портал Radio ZET.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама