Як без ліків прискорити обмін речовин

Дата створення: 03 Квітня 2023
Дата оновлення: 17 Квітня 2023
Як без ліків прискорити обмін речовин

Дотримуйтесь здорового способу життя

Уповільнений метаболізм сприяє розвитку серцево-судинних захворювань та цукрового діабету ІІ типу. Однак цього можна уникнути, якщо дотримуватися простих правил.

Займайтеся спортом. Фізична активність прискорює обмін речовин, що допомагає спалити калорії та прискорити метаболізм протягом дня.

Налягайте на нежирне м’ясо. Білки допомагають зберегти м’язову масу та прискорюють метаболізм. Включайте у свій раціон продукти, багаті на білки, такі як м’ясо, риба, яйця, бобові та горіхи.

Дотримуйтесь водного балансу. Вода необхідна для підтримки багатьох процесів у організмі. Пийте щонайменше 8 склянок води щодня. Це допоможе організму функціонувати максимально ефективно та прискорити метаболізм.

Дотримуйтесь правильного харчування. Слідкуйте, щоб ваш раціон був багатий на білки, фрукти, овочі та корисні жири. Уникайте солодощів та швидкоїжі. Вони містять багато цукру та насичених жирів.

Висипайтеся. Нормальний режим сну також допоможе прискорити обмін речовин. Спіть не менше 7–8 годин на день, щоб забезпечити організму достатній відпочинок та відновлення.

Уникайте стресів, вони можуть сповільнити метаболізм. Вправи, що розслаблюють, такі як йога та медитація, допоможуть впоратися з емоційною перенапругою та заспокоїтися.

Читайте також: Ожиріння скорочує життя на п’ять років: вчені

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама