Як чорний перець впливає на втрату ваги: дослідження

Дата створення: 28 Вересня 2022
Дата оновлення: 10 Квітня 2023
Як чорний перець впливає на втрату ваги: дослідження

Якщо ви чули твердження, що перець сприяє втраті ваги, ви можете сприйняти це з недовірою

Капсаїцин, який міститься в гострому перці (включаючи перець чилі та каєнський порошок), прискорює обмін речовин, а також принаймні трохи пригнічує апетит. З часом цей ефект може дати вам додаткову перевагу, коли справа доходить до втрати ваги. Але це не розтопить жир.

Дослідження показують, що люди, які зазвичай не їдять гостру їжу, швидше за все, отримають користь від підвищення температури. Здається, капсаїцин впливає на обмін речовин, підвищуючи температуру тіла, що вимагає більше енергії.

Дигідрокапсіат (DCT): двоюрідний брат капсаїцину, DCT міститься в сорті м’якого солодкого перцю чилі, який іноді називають перцем CH-19.

Дослідники виявили, що DCT у формі капсул діє так само як капсаїцин, за винятком вогняного відчуття. У невеликому дослідженні люди, які приймали його, дотримуючись дієти з високим вмістом білка та дуже низькокалорійної дієти протягом місяця, спалювали приблизно 100 додаткових калорій на день. Однак вони не втратили більше ваги, ніж люди, які приймали таблетку плацебо, можливо тому, що їхня дієта вже була дуже низькокалорійною. Для перевірки результатів потрібні масштабніші та триваліші дослідження.

Піперин, що міститься в сухому чорному перці, може перешкоджати утворенню нових жирових клітин. Заковика: вчені досліджували його лише на клітинах миші, тому немає доказів того, що він працюватиме на людях. Якщо ви любите чорний перець, сміливо присмачуйте ним їжу. Він не містить калорій і не підвищує артеріальний тиск. Тільки не розраховуйте на те, що це допоможе схуднути.

Читайте також: 5 продуктів, які допоможуть спалити жир

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама