Як діти сприймають струнких людей: дослідження

Дата створення: 09 Вересня 2022
Дата оновлення: 21 Квітня 2023
Як діти сприймають струнких людей: дослідження

Дослідники з Гданського університету (Польща) показали 351 хлопчику та 329 дівчаткам п’ятирічного віку зображення чоловіків та жінок з різними типами статури та попросили їх оцінити, хто з них найпривабливіший та найщасливіший

Дітям було запропоновано вказати на силуети та відповісти: «Які люди найкрасивіші (розумні, щасливі та товариські)?» Дівчатка та хлопчики найрідше вказували на опасисті тіла як найбільш привабливі, тоді як стрункі та нормальні оцінювали як привабливі.

— Діти асоціюють зовнішність із щастям, що може стати основою для їхньої майбутньої концепції щастя, пов’язаною з красою, — кажуть експерти, цитує Mail Online.

Британські вчені здійснили аналогічний експеримент. Вони попросили дівчаток віком від п’яти до дев’яти років пограти з двома ультратонкими ляльками, включаючи Барбі, та двома ляльками, що зображують більш реалістичну вагу тіла. Дівчатка обрали перші дві ляльки, виробник яких зменшив ідеальні пропорції тіла. На думку фахівців, ідеал зайвої худорлявості може призвести до незадоволеності своїм тілом та розладу харчової поведінки.

Читайте також: Діти, які багато дивляться телевізор, схильні до депресії та агресивності

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама