Як дощова погода впливає на появу шкірних захворювань

Як дощова погода впливає на появу шкірних захворювань

Зміна погоди у багатьох людей викликає метеозалежність, яка характеризується занепадом сил та запамороченням. Однак дощова погода може посилити погіршення самопочуття.

1. Переохолодження

Опади, особливо осінньо-зимовий сезон, часто викликають зниження температури. Коли дме вітер, температура тіла може опуститися нижче 35°C, що може спричинити переохолодження. Серед перших симптомів гіпотермії не тільки тремтіння в тілі, а й сплутаність свідомості, зниження концентрації уваги, слабкість та сонливість. Переохолодження може призвести до серйозних та довгострокових проблем зі здоров’ям і навіть спричинити передчасну смерть.

2. Захворювання шкіри

Навіть коли шкіра захищена від попадання крапель, вона все одно піддається впливу опадів. Це відбувається через підвищену вологість повітря. Вода в організмі швидше випаровується, що призводить до сухості шкіри. Вологе повітря також відкриває шкіру для різних мікроорганізмів, що може призвести до виникнення грибкової інфекції.

Дуже важливо дбати про цей природний захисний бар’єр, яким є шкіра. Захищайте її від шкідливого впливу погоди, а також доглядайте її за допомогою косметичних засобів для зволоження.

3. Викликає сонливість

Зміна погоди впливає на продуктивність гормону. Так, різко знижується рівень серотоніну, що відповідає за настрій. Зменшення серотоніну викликає не тільки смуток, а й збільшує потребу організму у вуглеводах, тобто у солодкому.

Також дощова погода впливає на вироблення мелатоніну, гормону сну. Хмарність, що супроводжує опади, змушує організм виробляти їх більше, що спричиняє почуття сонливості. Ось чому багато хто відчуває втому, коли йде дощ.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама