Як і Pfizer, Moderna теж пропонує бустерну вакцинацію

Як і Pfizer, Moderna теж пропонує бустерну вакцинацію

Згідно повідомлення СNBC, незважаючи на те, що наука сьогодні не має однозначної думки з приводу ревакцинації, представники компанії Moderna говорять, що це необхідно. 

Зокрема, в офіційних повідомлення, Moderna проінформувала про те, що «її бустерна вакцина проти Covid-19 викликала «стійкий» рівень антитіл проти дуже заразного Delta штаму і наразі Moderna тестує дозу 50 мікрограмів для вакцинації третьою бустерною вакциною на людях, які вже отримали 2 щеплення раніше.

Moderna в офіційних повідомленнях уточнила наступне: «дані дослідження 2-ї фази за участю 344 добровольців вже показали, що третя доза, введена більш ніж через шість місяців після перших двох – може підвищити титр нейтралізуючих антитіл проти коронавірусц до рівня, що перевищує рівень, отриманий в дослідженні 3 фази».

У перший тиждень серпня 2021 р. у офіційній заяві компанії повідомлялося, що Moderna підписала угоди на 2022 та 2023 рр. про попередні закупівлі її мРНК-вакцини з багатьма країнами з високим рівнем доходу.

«Хоча ми бачимо стійку ефективність Фази 3 через 6 місяців, ми очікуємо, що нейтралізуючі титри будуть продовжувати знижуватися, і в кінцевому підсумку, вплинуть на ефективність вакцини», – заявили в компанії. «З огляду на це, ми вважаємо, що перед зимовим сезоном, ймовірно, буде потрібно 3-тя бустерна доза».

Більш детальну інформацію можна прочитати за посиланням.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама