Як лікувати хворобу Альцгеймера домашніми засобами

Дата створення: 17 Травня 2022
Дата оновлення: 13 Квітня 2023
Як лікувати хворобу Альцгеймера домашніми засобами

Перш ніж використовувати їх, проконсультуйтеся з лікарем

Хвороба Альцгеймера: актуальність харчування

Різні харчові продукти, вітаміни та інші добавки не зможуть вилікувати хворобу Альцгеймера, але деякі з них здатні полегшити її прояви та підтримати дію медичних препаратів.

Середземноморська дієта містить мало насичених жирів, але при цьому є хорошим джерелом вуглеводів, які допомагають стабілізувати рівень цукру в крові. Це, своєю чергою, може знизити ризик розвитку та полегшити перебіг захворювання.

Приймання вітамінів для профілактики (B3, B9, B12, C, E) у деяких наукових працях пов’язують із низькою ймовірністю розвитку хвороби. Однак інші дослідження свідчать про відсутність їх відчутного впливу на захворювання та можливість побічних ефектів.

Що запобігає хворобі Альцгеймера

Куркумін, який міститься у спеції, при дослідженнях на тваринах показав здатність запобігати порушенням у головному мозку. Але для усунення патологічних процесів у людей його користь поки що не доведена.

Каприлова кислота, що входить до складу кокосової олії, знижує кількість амілоїдних бляшок у нервових клітинах. При метаболізмі цього засобу утворюються кетонові тіла, які беруть участь в енергетичних процесах мозку. Лабораторні дослідження підкріплюються практикою.

Читайте також: Хвороба Альцгеймера

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама