Як лляне насіння допомагає схуднути

Дата створення: 24 Жовтня 2022
Дата оновлення: 20 Квітня 2023
Як лляне насіння допомагає схуднути

Насіння льону унікальне за своїм складом. Воно містить поживні речовини, клітковину, жирні кислоти омега-3. Це покращує травлення, знижує ризик серцевих та онкологічних захворювань, цукрового типу ІІ типу. При цьому насіння льону прискорює метаболізм, що сприяє схудненню

Льняне насіння для стрункості

Насіння льону багате на клітковину, яка насичує організм і пригнічує апетит. Крім того, воно стимулює роботу травного тракту, що запобігає появі запорів. Все це допомагає схуднути.

Лляне насіння також багате на омега-3 жирні кислоти, які знижують рівень «поганого» холестерину в крові та зміцнюють здоров’я серця. Також лляне насіння допомагає тримати під контролем кров’яний тиск, що особливо слід враховувати тим, хто страждає на гіпертонію. А, згідно з деякими дослідженнями, омега-3 жирні кислоти зменшують запалення, борються з аутоімунними захворюваннями та знижують ризик деяких видів онкології.

Лляне насіння багате лігніном, складним полімером, виявленим у клітинних стінках рослин, який надає їм деревної текстури. Цей компонент допомагає не лише схуднути, а й нормалізувати кров’яний тиск та підтримати здоров’я нирок.

Насіння льону також є добрим джерелом білка: в 100 г насіння міститься 18 г білків. Ця незамінна макромолекула довго перетравлюється. Вона багата на амінокислоти, які незамінні для відновлення клітин і росту м’язів. Білок викликає почуття насичення та також допомагає зберегти м’язову масу.

Насіння льону: як правильно пити

  • Подрібніть насіння льону на кавомолці, тільки так ви зможете витягти його поживні речовини.
  • Пийте багато води при додаванні насіння льону до свого раціону. Це допоможе клітковині переміщатися травною системою.

Як і будь-які ліки, насіння льону має протипоказання. Так, хворим на гіпотонію, закрепи, діарею, а також тим, у кого низький рівень цукру в крові та спостерігаються кровотечі, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати насіння цієї рослини.

Читайте також: Насіння льону заспокоїть кишечник і допоможуть схуднути: вчені

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама