Як не набрати вагу взимку

Дата створення: 22 Листопада 2022
Дата оновлення: 17 Квітня 2023
Як не набрати вагу взимку

Ці помилки призводять до появи зайвої ваги та послаблюють імунітет

Дослідники Інституту медичних досліджень Гарвани (Австралія) довели, що надлишок жиру в організмі, особливо в животі, збільшує кількість клітин, які стимулюють запалення. Це сприяє розвитку серцевих захворювань та цукрового діабету ІІ типу.

Експерти вважають, що зниження споживаних калорій позитивно впливає на імунну систему, і радять не допускати поширених помилок.

1. Обмеження фізичної активності

Взимку ми більше часу проводимо вдома, що сприяє появі зайвої ваги. Традиційну ранкову пробіжку замінять фізичні вправи протягом 30 хвилин.

2. Наявність «шкідливих» продуктів

Тривалі зимові вечори приємно проводити за чашкою чаю з солодким. Замініть улюблені булочки на запечені яблука. Вони менш калорійні та дуже корисні.

  • Виключіть із раціону «швидкі» вуглеводи, такі як білий хліб, картопля, солодке. Вони викликають сонливість, що зводить нанівець фізичну активність.

Дотримуйтесь харчування, багатого м’ясними та молочними продуктами, овочами та фруктами. Це дозволить організму отримати необхідні вітаміни та мікроелементи та зміцнити імунітет.

3. Нестача вітаміну D

Нестача сонця восени та взимку знижує вироблення організмом вітаміну D, який необхідний для правильного функціонування організму. Його недолік призводить до збільшення ваги.

Згідно з дослідженням вчених Міланського університету (Італія), адекватний рівень вітаміну D прискорює спалювання жиру та уповільнює при його дефіциті. Вчені радять додавати до раціону продукти, які містять цей вітамін. Серед них жирні сорти риби, курячі яйця, молочні продукти.

Читайте також: Зайва вага не пов’язана з обміном речовин: дослідження

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама