Як по ногах діагностувати цукровий діабет

Як по ногах діагностувати цукровий діабет

Причини, через які мерзнуть ноги, часом бувають найпрозаїчніші, починаючи з неправильно підібраного взуття (вузького або туго зашнурованого, що призводить до утруднення кровотоку) і закінчуючи малорухливим способом життя, при якому уповільнюється кровообіг у стопах і руках, і курінням (сприяє розвитку атеросклерозу). Але є й такі, що є маркером серйозних проблем

Стрес. Під час сильного емоційного потрясіння кров приливає до серця, легень, мозку. При цьому зменшується кровотік у кінцівках, що може викликати відчуття холоду в ногах та руках.

Атеросклероз судин. При цьому захворюванні погіршується кровообіг. Якщо ноги не тільки мерзнуть, але при цьому стали блідими або навіть синіми, це вказує на тромбоз. Якщо при цьому відчуваєте біль у ликах або набряклість ніг, терміново звертайтеся до лікаря.

Гіпотиреоз. При цьому захворюванні щитоподібної залози порушується природна система терморегуляції, що призводить до надмірної чутливості до холоду.

Цукровий діабет. Захворювання може спричинити ішемію стопи та порушення чутливості, що може призвести до відчуття холоду та болю у стопах.

Анемія. Цей стан характеризується нестачею кисню в тканинах через нестачу заліза в організмі, що, зокрема, призводить до відчуття холоду в ногах.

Синдром Рейну. Це — група симптомів, що виникають у результаті пароксизмального спазму артерій кінцівок, частіше за руки, ніж стоп. Характерний симптом — почервоніння та посиніння пальців рук.

Гіпотонія. Один із симптомів зниженого кров’яного тиску — відчуття холоду в ногах та руках. Це результат порушення мікроциркуляції у судинах стопи.

Вовчак. Це аутоімунне захворювання сполучної тканини викликає безліч симптомів, включаючи болючість та забиття ніг, особливо після переохолодження.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Вітаміни при ГРВІ
Які вітаміни найчастіше призначають при ГРВІВітамі...
Лікування ГРВІ в домашніх умовах
Симптоми ГРВІЯк лікувати ГРВІ в домашніх умовах — ...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама