Як позбутися тяжкості в ногах

Дата створення: 03 Квітня 2023
Дата оновлення: 17 Квітня 2023
Як позбутися тяжкості в ногах

Вона переважно з’являється у людей, які довго сидять чи стоять на одному місці

Більше рушайте. Тяжкість у ногах з’являється через порушення кровообігу. Щоб відновити його, постарайтеся більше рухатися. Допоможуть піші прогулянки, біг, плавання, заняття йогою чи прості вправи.

Підіймайте ноги. Якщо у вас є можливість, виконайте просту вправу. Ляжте на підлогу і підніміть ноги вище за рівень серця. Це покращить кровообіг у кінцівках.

Масажуйте ноги легкими рухами. Це нормалізує кровообіг і зменшить напругу в м’язах.

Слідкуйте за своєю вагою. Надмірна вага створює додаткове навантаження на ноги. Це погіршує кровообіг та посилює тяжкість у ногах.

Носіть зручне взуття. Вибирайте взуття на низькому ходу або на невисокому підборі. Це зменшить тиск на ноги та ризик травматизму.

Уникайте тривалого сидіння або стояння на одному місці. Якщо цього вимагає робота, регулярно змінюйте положення тіла, щоб покращити кровообіг та знизити навантаження на ноги.

Використовуйте компресійні панчохи. Вони допоможуть покращити кровообіг і знизити тяжкість у ногах, особливо якщо ви страждаєте від варикозної хвороби.

Якщо ці методи не допомагають, зверніться до лікаря для подальшої консультації та діагностики. Також слід виключити можливі захворювання, які можуть бути пов’язані з тяжкістю в ногах, наприклад варикозну хворобу або тромбофлебіт.

Читайте також: Хитка хода вказує на серйозне захворювання печінки: лікарі

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама