Як пильна дружина може допомогти лікарю у виявленні хвороб

Як пильна дружина може допомогти лікарю у виявленні хвороб

Прискіпливість подружжя часто стає приводом для жартів. Однак така якість може стати рятівною, коли йдеться про погіршення самопочуття.

— Люди схильні мінімізувати свої симптоми та не звертати на них уваги через свою зайнятість. Відповідальність за те часто лягає на їхнього партнера, який змушує звернутися до лікаря, — розповідає уролог Королівської лікарні в Гілфорді (Великобританія) Крістофер Іден.

Експерт розповів, як неодноразово на прийом чоловіків приводили дружини. Вони звертали увагу на те, що чоловіки часто вставали ночами. Це стало причиною звернення до лікаря, який діагностував серйозні захворювання.

— Коли час є ключовим фактором, втручання наполегливого партнера може мати вирішальне значення та врятувати життя, — каже Крістофен Іден.

Так, сепсис, виявлений на ранній стадії, вдається успішно вилікувати. При цьому в його пізній стадії ризик летальності підвищується.

— Партнери знають свою кохану людину краще, ніж будь-хто інший; якщо вони думають, що щось не так, зазвичай так воно і є, — продовжує реаніматор Рон Деніелс, цитує Mail Online.

Це підтверджує проведене опитування, згідно з яким вісім із десяти чоловіків воліли б перенести хворобу, ніж звертатися до лікаря. І лише під натиском дружини вони змушені йти до лікаря, що дозволяє їм не лише подолати хворобу, а в деяких випадках врятувати життя. Подібне твердження справедливе і для жінок, на рішення яких звернутися по медичну допомогу часто впливають чоловіки.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама