Як схуднути під час сну

Як схуднути під час сну

Час здорового сну допомагає спалити близько 70 калорій. Чим більше ви спите, тим краще для вашої фігури. Однак для того, щоб позбутися зайвих кілограмів під час сну, слід дотримуватись кількох правил.

1. Спіть не менше семи годин

Не дивно, що ви не можете схуднути, якщо не висипаєтеся. Намагайтеся спати вночі не менше семи-восьми годин. Також важлива гігієна сну: відхід до сну та підйом в один і той же час допомагає регулювати обмін речовин.

2. Перед сном потягніться

Перед сном добре зробити вправи на розтяжку м’язів. Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Frontiers in Psychology («Рубежі психології»), розтяжка може покращити якість сну, а також кровообіг та покращити еластичність м’язів.

3. Пийте воду протягом дня

Зневоднення може посилити почуття голоду. Особливо вона посилюється вечорами. Споживання достатньої кількості води протягом дня запобігає нападам голоду ввечері та вночі. Прийняття їжі на ніч заважає спокійному сну та обміну речовин в організмі. Це також викликає часті пробудження.

4. Не пропускайте вечерю

Останнє приймання їжі має бути за дві-три години до сну. Якщо повечеряти пізніше, то їжа не зможе повністю переваритися. Це може викликати ранкову печію та біль у шлунку, що може викликати бажання пропустити сніданок. Це може спровокувати напад голоду та приймання більшої кількості їжі, що загрожує появою зайвої ваги.

5. Організуйте свій сон

Щоб схуднути, потрібно ретельно планувати режим сну: лягайте спати та вставайте одночасно. Порушений режим сну може порушити природний обмін речовин та гормональний баланс організму, що може призвести до збільшення ваги.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама