Як вилікувати застуду лише за один день: експерт

Як вилікувати застуду лише за один день: експерт

У сезоні вірусних і бактеріальних інфекцій все більше людей скаржаться на симптоми застуди, такі як нежить, чхання, головний біль, закладеність носа і слабкість. Лікар-інфекціоніст Університету Редінга (Великобританія) доктор Саймон Кларк на сторінках журналу Daily Mail розповів, що потрібно зробити, щоб відчути поліпшення самопочуття вже через добу.

1. Прийміть гарячий душ

Тепла ванна або душ можуть полегшити м’язові болі — один із найпоширеніших симптомів застуди чи грипу. Під впливом тепла посилюється кровообіг, що позначається на розслабленні м’язів. В результаті біль проходить швидше. Теплий пар також допомагає очистити забиті носові пазухи, оскільки розріджує слиз.

2. Пийте більше теплих напоїв

Оздоровчий ефект теплих гарячих напоїв було підтверджено 2008 року вченими Університету Кардіффа (Великобританія). Вони показали, що вживання гарячих напоїв забезпечує негайне полегшення від нежитю, кашлю, чхання, біль у горлі, застуди та втоми. Результати дослідження опубліковано у журналі «Ринологія».

3. Вирушайте на швидку прогулянку

Коротка, але інтенсивна прогулянка на свіжому повітрі є корисною для здоров’я. Він дозволяє збагатити організм киснем, а свіже повітря (навіть морозне) допомагає очистити ніс. Крім того, така діяльність зміцнює організм та імунну систему.

Звичайно, умовою є адаптація одягу до погодних умов та прогулянка максимум 10 хв, а не кілька годин. Також важливо пам’ятати про дотримання соціальної дистанції та уникати контактів з іншими людьми, щоб не заразити їх.

4. Потягніться за карі

На думку експерта, гострі страви допомагають виробленню слини, зменшуючи кашель та біль у горлі. Крім того, карі м’яко дратує дихальні шляхи, допомагаючи відкашлювати виділення.

Крім карі, можна використовувати імбир та часник. Вони не лише полегшують симптоми застуди, а й допомагають не допустити її.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама