Як за допомогою сірника перевірити якість меду

Як за допомогою сірника перевірити якість меду

Мед має ряд корисних для здоров’я властивостей, але для цього він має бути справжнім. Простий тест із використанням сірника допоможе визначити це.

Справжній мед — це чистий, нефільтрований, натуральний продукт. Штучні меди модифіковані барвниками та цукрами, які покликані зробити їх колір, смак та консистенцію схожими на справжній мед. При їх приготуванні використовують глюкозні сиропи, а також кукурудзяний, очеретяний сироп або буряковий сиропи.

У штучного меду характерна консистенція —  гладка, що наливається навіть за низької температури. Поверхня штучного меду гладка та позбавлена білого нальоту.

Ви можете провести кілька простих експериментів, щоб побачити, чи маєте ви справу зі справжнім медом. При поміщенні у воду справжній мед опускається на дно. Що відбувається зі штучним медом у воді? Він починає розчинятися. Своєю чергою, при приміщенні на долоню кімнатної температури справжній мед залишається краплею. Як поводиться штучний мед? Він стікає вниз і проливається на руку чи палець.

Після занурення в мед спробуйте запалити сірник. Після контакту зі справжнім медом він згорить. Такий сірник, що вмочили в штучний мед, не пригорить, бо залишиться вологим.

Справжній мед дуже сприятливо впливає на серце, знижуючи ризик розвитку атеросклерозу та регулюючи артеріальний тиск. Відзначається цілющий вплив на травну систему. Мед є справжнім хітом при застудних захворюваннях, знімає біль у горлі, підвищує імунітет.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама