Як за станом волосся визначити підвищений рівень холестерину в крові

Як за станом волосся визначити підвищений рівень холестерину в крові

Високий рівень холестерину є причиною розвитку серцевих захворювань, у тому числі інсульту та інфаркту. Рівень його дозволяє визначити загальний аналіз крові.

Діагностувати гіперхолестеринемію можна і на вигляд. Найчастіше на неї вказують жовті папули, або пучки, які з’являються у куточках очей, на згинах зап’ясток, ліктів чи колін. Ще одним симптомом підвищеного рівня холестерину може стати швидка стомлюваність. Також він може бути пов’язаний із випаданням волосся, вважає клінічний хірург Зейн Маджід.

Згідно з дослідженням вчених, чоловіки та жінки з андрогенетичною алопецією мали значно вищі рівні тригліцеридів та загального холестерину, ніж володарі пишної шевелюри. Також було показано, що чоловіки з алопецією мають вищій рівень ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), або «поганого» холестерину, та високий кров’яний тиск у порівнянні з чоловіками, які не лисіють.

— Це доводить взаємозв’язок між метаболічним синдромом (поєднання діабету, високого кров’яного тиску та ожиріння) та андрогенетичною алопецією як у чоловіків, так і у жінок, — стверджує Зейн Маджід, передає Radio ZET.

Є багато причин, через які ми втрачаємо волосся. Серед них — стрес, гормональні зміни, авітаміноз. Звичайно, коли щодня випадає близько 50–100 волосся. Але за надмірної їх втрати слід здати загальний аналіз крові та перевірити рівень холестерину. Раннє втручання може знизити ризик серцево-судинних захворювань.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама