

Вони можуть призвести до симптомів синдрому нікотинової абстиненції, серед яких головний біль, нервозність, безсоння, запор
Для міцного здоров’я
Немає сумнівів у тому, що відмова від куріння дає шанс на довше життя та міцне здоров’я. Адже сигарети надають смертельну дію на організм. А нікотин є потужним нейротоксином з канцерогенною дією.
Кинувши курити, можна уникнути:
У всьому винні гормони
Деякі курці після відмови від залежності на деякий час відчувають неприємні побічні ефекти, які зачіпають як фізичне, так і психічне здоров’я.
Основними побічними ефектами різкої відмови від куріння є:
Негативні наслідки: як довго вони тривають?
Побічні ефекти різкої відмови від куріння пов’язані з так званим синдромом скасування нікотину. Механізм, який відповідає за його симптоми, складний. Так, цілісні нікотинові рецептори, розташовані у головному мозку, під впливом регулярної дози нікотину викликали викид дофаміну, так званого «гормону щастя». І тепер починають відчувати нестачу стимулятора. Це призводить до неприємних нездужань.
Синдром симптомів, пов’язаних зі скасуванням стимулятора у вигляді сигарет, з’являється протягом 4–24 годин після викурювання останньої. Згідно з дослідженнями, найбільша виразність наслідків відмови від куріння з’являється приблизно на третій день, а симптоми помірності від нікотину поступово зникають протягом 3–4 тижнів.
Однак, необхідність повернення до залежності зберігається тривалий час. Якщо подолати потяг до нікотину складно, варто звернутися до спеціалізованої клініки, яка допомагає кинути цю звичку.
Читайте також: Куріння збільшує ризик запалення ясен у 4 рази: дослідження