Яким напоєм замінити каву

Яким напоєм замінити каву

Кава за всіх своїх переваг підходить не всім. До того ж її не можна пити після 16 год, коли важливо залишатися активним. Щоб подолати занепад сил, зовсім не варто тягнутися за чашкою кави. Можна випити інші напої, які не менш стимулюють. Ось деякі з них.

Зелений чай багатий на антиоксиданти, у тому числі катехінами. Вони позитивно впливають на здоров’я серця, мозку та метаболізм.

Трав’яний чай. Напої на основі різних трав, таких як м’ята, ромашка, шипшина, імбир та інші, можуть бути гарною альтернативою каві. Вони допомагають заспокоїтися та покращити травлення.

Цикорій. Цей напій містить пребіотик — інулін, який сприяє зростанню корисних мікроорганізмів у кишківнику, що покращує травлення. Крім цього, цикорій нормалізує рівень цукру в крові та підтримує здоров’я печінки.

Какао. Цей знайомий усім напій багатий на антиоксиданти, які знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Це покращує артеріальний тиск, стан судин та здоров’я серця. При цьому кофеїн сприяє виробленню так званих «гормонів щастя», ендорфінів та серотоніну, що підвищує настрій.

Фруктові смузі. Приготування смузі зі свіжих фруктів та овочів може бути чудовим способом отримати вітаміни, мінерали та енергію.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама