ЮНІСЕФ назвав країну, в якій живуть найщасливіші діти

ЮНІСЕФ назвав країну, в якій живуть найщасливіші діти

ЮНІСЕФ проаналізували стан дітей із 41 країни з високим рівнем доходу. Враховувалося фізичне здоров’я дітей, їх психічний добробут, розвиток академічних та соціальних навичок. Перше місце в рейтингу посіли Нідерланди, за ними йдуть Данія та Норвегія. Найгірші справи у дітей з Чилі, Болгарії та США.

— Важливо розуміти роль соціально-економічних факторів у щастя дітей. Якщо дитина має певні потреби, що частіше трапляється в багатій країні, вона має більше шансів досягти щастя, — пояснили письменник Аніта Клір в інтерв’ю CNBC.

За словами фахівця, голландських батьків відрізняє напористість у вихованні дітей та встановлення чітких кордонів, а також кохання та теплота. У дітей є правила, які вони дотримуються, але вони не відчувають себе скривдженими через це. З ранніх років вони знають кордон, але при цьому відчувають любов та повагу. Крім того, голландці мають репутацію людей, відкритих для розмови на теми, які в інших країнах можуть здатися незручнішими.

Ще одне важливе питання — це свобода слова та вільне вираження думок. У голландській сім’ї можна поговорити про багато речей, з якими у підлітків виникають проблеми. У Нідерландах існує рівність, коли справа доходить до виховання дітей: мама та тато беруть участь у рівній мірі. Голландці, як удома, так і в школі, цінують різноманітність. У школі важливі індивідуальні таланти, а чи не конкуренція.

— Дорослість у культурі, де цінуються унікальні таланти кожного, допомагає підвищити рівень щастя дітей, — вважає Аніта Клір.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама