З 1 січня 2022 р. зарплати лікарів зростуть до 24 тис. грн

З 1 січня 2022 р. зарплати лікарів зростуть до 24 тис. грн

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський. Він, зокрема, поінформував, що вже з 1 січня 2021 р. зарплати лікарів в Україні суттєво збільшаться, і середній рівень заробітної плати серед лікарів становитиме 24 тис. грн.

За словами Володимира Зеленського, мінімальний рівень зарплати лікаря в Україні з початку 2022 р. буде складати 20 тис. грн.

Володимир Зеленський також нагадав про важливі позитивні перетворення у вітчизняній медицині, які були реалізовані за 2021 р. За даними президента, виплати на медицину у 2021 р. порівняно з показниками 2019 р., збільшилися вдвічі. Також було реалізовано цілу низку модернізацій медичних закладів по всій Україні в межах програми «Велике будівництво».

За 2021 р. було відремонтовано 600 сільських амбулаторій та 200 приймальних відділень по всій країні. А вже у 2022 р. буде реалізовано програму з реконструкції дитячих та дорослих обласних лікарень у кожному регіоні України.

Експерти зазначають, що новина про підвищення заробітної плати лікарів з початку 2022 р. має морально підтримати медиків, оскільки у 2021 р. вони мали затримки із зарплати загалом на 1-2 місяці.

«Болюче питання – затримка зарплати на 1,5-2 місяці. У цій ситуації багато медиків звільняються, і це може бути загрозою для існування державних медичних закладів», – розповів в інтерв’ю «МП» заступник директора КНП «КМКЕЦ» з хірургічної допомоги, хірург-ендокринолог вищої категорії – Олександр Демидюк.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама