З 13 вересня 2021 р., якщо буде введена «жовта» зона, Сумська область закриє всі школи, де вакциновані менше 80% персоналу

З 13 вересня 2021 р., якщо буде введена «жовта» зона, Сумська область закриє всі школи, де вакциновані менше 80% персоналу

Для всіх батьків, бабусь та дідусів дуже актуальним залишається питання ймовірності введення локдауну в 2021 р. Оскільки школи і дитячі садочки в цьому випадку будуть переведені на дистанційне навчання, чого б дуже не хотілося всім батькам.

Незважаючи на те, що як писала «МП», головний санітарний лікар України Ігор Кузін не прогнозує введення локдауну в Україні раніше листопада 2021 р., а лише заявив про те, що «оскільки епідеміологічна ситуація в Україні в ряді областей погіршується, найближчим часом Україна може вийти з «зеленої» зони і МОЗ буде потрібно ввести в країні так звану «жовту» зону».

Але ряд регіонів вже заявляють про те, що навіть при переході області в «жовту» зону, будуть закривати школи, якщо 80% їх персоналу не будуть вакциновані.

Так першою «ластівкою» стала Сумщина. Дмитро Живицький, керівник обласної держадміністрації вже офіційно заявив на своїй сторінці в ФБ про те, що «при переході в «жовту» зону карантину, школа, в якій провакциновані менше 80% працівників, переходить на навчання в онлайн-режимі з наступного тижня (початок тижня 13 вересня 2021 р. – прим. ред.)».

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама