З 23 вересня 2021 р. в Україні будуть діяти правила «жовтої» карантинної зони

З 23 вересня 2021 р. в Україні будуть діяти правила «жовтої» карантинної зони

З 12 ночі 23 вересня 2021 р., Україна почне жити в умовах «жовтої» карантинної зони. Таке рішення було ухвалене комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України. Офіційно про прийняття даного рішення проінформував українців прем’єр Денис Шмигаль. За словами керівника Кабміну дане рішення було вимушеним і обумовлене зростанням кількості хворих коронавірусом та високим рівнем захворюваності на Соvid-19 дітей.

Денис Шмигаль уточнив, що правила роботи в «жовтій» карантинній зоні діють вже з 20 вересня 2021 р. Даними правилами регламентується робота шкіл, вузів, кінотеатрів, театрів, фітнес-клубів та ін громадських закладів.

Він уточнив, що дані вимоги не будуть застосовані до тих закладів, персонал та відвідувачі яких вакциновані або мають змогу надати довідку про недавно перенесену хворобу Сovid-19 або ж мають негативний результат тесту на коронавірус.

Денис Шмигаль звернув увагу, що оскільки навчальні заклади зможуть працювати за умови вакцинації 80% педколективів, в школах будуть створювати пункти вакцинації, де отримати щеплення від Соvid-19 можуть не тільки працівники шкіл, а і їх родичі, а також родичі учнів та інші бажаючі.

«МП» писала про те, що в Україні розпочалась вакцинація від коронавірусу жителів сіл, і першою в цьому стала Полтавщина.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама