За проходження вакцинації від Covid-19 жителі Вінниці зможуть взяти участь в розіграшах багатьох цінних призів

Дата створення: 07 Вересня 2021
Дата оновлення: 18 Квітня 2023
За проходження вакцинації від Covid-19 жителі Вінниці зможуть взяти участь в розіграшах багатьох цінних призів

З вересня і до закінчення 2021 р. вакциновані жителі Вінниці зможуть взяти участь у трьох розіграшах цінних призів, серед яких телевізор, велосипед і навіть, автомобіль. У прес-службі Вінницької міської ради уточнили, що дані заходи націлені тільки на одне – мотивувати жителів міста активно вакцинуватися від Covid-19, щоб захистити себе та своїх рідних. Важливу роль проекту підкреслює сама назва даної акції – «Вакцинуйсь. Збережи життя».

У Вінницькій міськраді уточнили, що зареєструватися для участі в акції можна буде з 1 вересня 2021 р., а розіграші призів будуть проведені: 19 жовтня, 15 листопада та 17 грудня. Важливе правило акції, якщо учасник не отримав приз під час першого розіграшу, він автоматично переходить для участі у другому, а потім – у третьому розіграші.

Згідно з умовами акції, 19 жовтня і 15 листопада 2021 р. буде проведено розіграш 15 телевізорів та 15 велосипедів. А 17 грудня – 20 телевізорів, 20 велосипедів і суперпризу – автомобіля Toyota Corolla.

Ще одне важливе уточнення – взяти участь в акції зможуть ті жителі міста, які вже отримали 2 щеплення від коронавірусу і вважаються повністю імунізованими.

Нещодавно «МП» також писала про те, що в Україні стартував національний конкурс для шкіл, колективи яких вакцинується від COVID-19

Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за спонсорської підтримки магазину «Цитрус», проводять всеукраїнський конкурс під назвою «Вакциновані і відкриті». Проект націлений на стимулювання вакцинації працівників навчальних закладів України, адже за умовами конкурсу, якщо 80% шкільного колективу будуть вакцинацію від коронавірусу, вони зможуть взяти участь в конкурсі з особливо цінними призами.

У призовому фонді конкурсу 15 призових наборів, кожен з яких включає в себе: 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів для кожної школи-переможця.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама