Запах цих рослин допоможе відігнати комарів: експерт

Дата створення: 08 Травня 2023
Дата оновлення: 08 Травня 2023
Запах этих растений поможет отогнать комаров: эксперт

Перші комарі з’являються вже у травні, а влітку відзначається їхня активність. Як уникнути укусів комарів та не зіпсувати собі відпочинок на природі?

Ці комахи люблять прісноводні водойми. Також їх приваблює запах поту та крові, підвищена температура тіла та барвистий, візерунковий одяг. Однак є прості рішення, які допоможуть захистити вас від комарів.

— Хімічні засоби проти комарів слід використовувати в останню чергу, адже вони містять шкідливі речовини для здоров’я. Краще з цією метою застосовувати знайомі всім трави, такі як плектрантус, герань, лаванда, базилік, м’ята, чебрець або лемонграс. Їхні запахи не подобаються комарам, — розповідає автор путівників Малгожата Свігонь, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Для полегшення болю, спричиненого укусом комара, експерт радить також використовувати домашні засоби. Допоможе кубик льоду або компрес з оцтом. Вони знімуть свербіж.

Цікаво, деякі види тварин також є ефективним захистом від комарів. До них відносяться бабки, риби, ящірки та птиці, такі як стрижі та ластівки.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама