Здорові перекуси допомагають схуднути: вчені

Овощи, которые улучшают лечение: диетолог

Багато хто з нас живить слабкість до перекусів між їдою. Найчастіше вибір падає на продукти високого ступеня перероблення: чипси, печиво чи батончики. Споживання їх призводить до тяжких наслідків здоров’я.

Британські вчені з «School of Life Course & Population Sciences» відстежили харчові звички 854 осіб. Виявилося, що 95% добровольців перекушували в середньому 2,28 раза на день. При цьому половина респондентів не враховувала перекуси з потребами свого здоров’я. Це погіршує показники здоров’я: підвищує рівень тригліцеридів та цукру в крові, індекс маси тіла (ІМТ), масу вісцерального жиру. Це збільшує ризик розвитку інсульту, серцево-судинних захворювань та ожиріння.

На думку дослідників, зміна цієї звички може позитивно вплинути на поліпшення самопочуття. Від перекусів не варто відмовлятися. Достатньо замінити їх продуктами, які забезпечать організм багатьма цінними поживними цінностями. До них відносяться свіжі фрукти, овочі чи горіхи.

Згідно з аналізом, учасники, які споживали високоякісні закуски, частіше підтримували здорову вагу, ніж ті, хто цього не робив. Дослідники виявили, що високоякісні закуски цілюще впливають на збільшення швидкості метаболізму. Щобільше, вони забезпечують відчуття ситості довше завдяки вмісту великої кількості харчових волокон.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Вітаміни при ГРВІ
Які вітаміни найчастіше призначають при ГРВІВітамі...
Лікування ГРВІ в домашніх умовах
Симптоми ГРВІЯк лікувати ГРВІ в домашніх умовах — ...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама