Жінка з Київської області вигодувала грудним молоком 150 недоношених немовлят

Жінка з Київської області вигодувала грудним молоком 150 недоношених немовлят

Так, Вам не почулося. Одна мама змогла допомогти вигодувати грудним молоком 150 немовлят. Мова про 30-ти річну киянку Євгенію Муромцеву, яку вже називають мамою-героїнею. Адже вона звичайна мама 6-ти місячної доньки на ім’я Емма. Але має таку особливість, як гіперлактація (великий надлишок грудного молока). Виявляється, донорство грудного молока також можливе.

Добре що така унікальна мама проживає в столиці, де лікарі розповіли жінці, що ця особливість не принесе шкоди, а тільки користь. Адже зайве грудне молоко – це можливість допомогти вигодувати грудним молоком тих немовлят, які такої можливості не мають. Лікарі порадили жінці не виливати зайве молоко.

Від моменту народження своєї донечки минуло вже пів року. З самих перших днів і до сьогодні зайве молоко жінка зберігає у морозильній камері. І за півроку вже змогла допомогти вигодувати ще 150 недоношених немовлят, які завдяки самовідданості супер-мами отримали доступ до грудного молока. «Якщо буде молоко – буду годувати, скільки зможу й надалі», – обіцяє Евгенія Муромцева.

Виявляється в Києві є Банк грудного молока. Там збирають донорське молоко для того, щоб вигодовувати ним недоношених малюків. Співробітники банку донорського молока розповідають, що через карантин до них надходить дуже мало донорського молока. Вони звертаються з проханням до всіх мам, які годують дітей грудним молоком стати донором молока. Для цього жінка має приїхати до Банку грудного молока лише один раз для здачі аналізів. А далі забирати молоко та передавати його до Банку молока будуть кур’єри.

Важливість грудного вигодовування для здоров’я немовлят важко переоцінити.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) і ЮНІСЕФ випустили нове керівництво по розширенню сприяння практиці грудного вигодовування в медичних установах. Завдяки грудному вигодовуванню всіх дітей в перші 2 роки життя можна було б щорічно рятувати понад 820 тисяч дітей у віці до 5 років, переконують в ВООЗ.

Цукор з грудного молока може допомогти в лікуванні і профілактиці багатьох інфекцій у новонароджених. Подробиці тут.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама