Зменшити симптоми при екземі можна за допомогою натуральних продуктів: лікарі

Зменшити симптоми при екземі можна за допомогою натуральних продуктів: лікарі

За даними Всесвітньої організації з алергії, у світі від екземи страждають близько 5 відсотків населення. І хоча це захворювання не є небезпечним, воно завдає чимало незручностей таким пацієнтам. Виявляється воно на шкірі висипом і супроводжується свербінням. Зняти його допомагають спеціальні дерматологічні мазі, але вони дають заспокійливий ефект. Препарату, що допомагає позбавитися цієї напасті, не існує. Проте лікарі радять не нехтувати продуктами, які можуть допомогти впоратися із симптомами та запобігти загостренню.

1. Яблучний оцет

Шкіра має природну кислотність, але у людей з екземою вона може бути менш кисла, що призводить до ослаблення її захисних сил. Компреси з яблучним оцтом допомагають збалансувати рівень кислотності шкіри. До того ж оцет допомагає боротися з багатьма бактеріями, включаючи кишкову паличку та золотистий стафілокок, та допомагає захистити пошкоджену шкіру від зараження.

Як застосовувати: змішайте 1 склянку теплої води з 1 столовою ложкою яблучного укусу. Нанесіть розчин на марлю. На шкіру покладіть компрес, а зверху – чисту бавовняну тканину та залиште на 20 хвилин.

2. Мед

Мед давно використовується для загоєння ран. Він допомагає при лікуванні багатьох захворювань шкіри, одночасно зволожуючи епідерміс і прискорюючи затягування ран. Не підійде цей лікарський засіб тільки тим, у кого мед викликає алергію.

Як застосовувати: нанесіть на уражене місце трохи меду та залиште на 10 хв.

3. Вівсянка 

Знадобиться не проста, а колоїдна вівсянка. Подрібнене до стану борошна і розчинене у воді, воно допомагає зняти свербіж. Шукайте таку у спеціалізованих інтернет-магазинах, де вона продається у пакетиках. Тим, хто страждає алергією на глютен, варто з обережністю до неї ставитися, а при алергії на овес взагалі відмовитися.

Змішайте колоїдну вівсянку з невеликою кількістю води та нанесіть на шкіру на 1-2 хвилини, після чого змийте теплою водою.

Реклама
Кожен п'ятий житель планети страждає від алергічного риніту
Сінна лихоманка, або алергічний риніт, є поширеною...
Анатомія серцебиття
Серце складається із двох м'язових насосів, які за...
Реклама
Хронічний гайморит
Причини переходу гострої форми гаймориту в хронічн...
Пронос із кров'ю
Кровава діарея — причиниКров у проносі — коли звер...
Реклама
Денна сонливість може бути симптомом небезпечного захворювання
Надмірна денна сонливість (Excessive Daytime Sleep...
Контактні лінзи для очей можуть спричинити захворювання печінки та навіть раку: дослідження
Контактні лінзи є тонкими й гнучкими пластинками, ...
Реклама