Знайдено метод, який допомагає без ліків схуднути на 49%

Знайдено метод, який допомагає без ліків схуднути на 49%

На думку американських дослідників, людям необхідно поставити мету та дати гроші

Експерти вирішили з’ясувати, які типи стимулів змусять людей більше схуднути. Для цього вони провели дослідження за участю 688 осіб віком від 18 до 70 років. Усі мали надмірну вагу чи ожиріння.

Учасники були поділені на три групи. Учасником першим було запропоновано річне членство у комерційній програмі щодо зниження ваги, засоби самоконтролю. Учасники другої отримали безплатний доступ до програм схуднення та консультацій. А учасникам третьої запропонували 750 доларів за ведення харчового щоденника та виконання фізичних вправ.

Експеримент тривав пів року, після чого вчені перевірили, як респондентам вдалося схуднути. Виявилося, що учасники першої групи змогли схуднути на 22,1%, учасники другої — на 39%, і учасники третьої — на 49,1%. Іншими словами, учасники втрачали більше ваги, коли їм пропонували за цю грошову винагороду.

— Фінансові стимули, орієнтовані на результат та досягнення мети, виявилися ефективнішими, ніж заходи, спрямовані лише на зниження ваги, — зазначають автори дослідження, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Проте вчені виявили, що цілеспрямована стратегія, тобто винагорода людей за певну поведінку, таку як регулярні фізичні вправи, вигідніша в довгостроковій перспективі. Крім того, це допоможе підтримати менш заможних людей у їхніх зусиллях щодо зниження ваги.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама