Знайдено новий механізм розвитку карієсу: відкриття

Знайдено новий механізм розвитку карієсу: відкриття

Це дозволить розробити ефективні методи профілактики

Згідно з дослідженнями, 95% людей у світі мають карієс. Його розвитку можна уникнути, якщо після кожного приймання їжі чистити зуби, уникати продуктів, які сприяють розвитку бактерій у роті, а також регулярно відвідувати стоматолога.

Нове дослідження вчених з Пенсільванії та Північної Кароліни (США) показало, що карієс насамперед викликає різновид бактерій Selenomonas sputigena, а не Streptococcus mutans. Виявляється, ці бактерії споріднені, але S.mutans значно поглиблює здатність S.spumigena утворювати порожнини у зубах.

S.Mutans використовує доступний цукор для побудови структур, які називаються глюканами. Вчені вважають, що бактерії S. sputigena мають невеликі придатки на поверхні, які дозволяють їм переміщатися субстратом. Захоплені глюканами бактерії S. sputigena починають швидко розмножуватися. В результаті виробляється кислота, що сприяє поширенню карієсу.

— Це відкриття розкриває нові механізми утворення бактеріальної біоплівки. Якщо ми зможемо зруйнувати утворення захисних накладок, створених S. sputigena, за допомогою деяких ферментів або ефективних методів чищення зубів, то зробимо прорив у боротьбі з карієсом, — зазначив співавтор дослідження, професор Хен Ку в інтерв’ю журналу Nature Communications («Природні зв’язки») .

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама