Зняти набряклість ніг допоможе шоколад

Зняти набряклість ніг допоможе шоколад

Найбільш поширеними причинами набряклості є коливання рівня гормонів в організмі, недостатнє харчування чи знерухомлення організму. Набряк може бути симптомом серйозного захворювання або побічним ефектом ліків. Як зняти його домашніми засобами?

Лікарі радять таким хворим обмежити споживання солі. Натрій зв’язується з водою, що допомагає підтримувати баланс рідин в організмі як усередині, так і зовні клітин. Однак його надлишок у раціоні може сприяти затримці води в організмі.

Є й інші засоби, які допомагають боротися з набряклістю. Серед них — магній, який міститься в темному шоколаді, горіхах, зернових та зелені листяні овочі.

Ще одним важливим компонентом є вітамін B6. Щоб забезпечити організм великою його кількістю, необхідно їсти банани, картоплю, нут, волоські горіхи та тунець.

Також корисно споживати більше продуктів, багатих на калій. Він знижує вплив натрію на організм, а значить допомагає полегшити процес затримки води в організмі. Шукайте його у бананах, авокадо, помідорах.

Експерти також радять обмежити споживання рафінованих вуглеводів, таких як білий хліб, макарони та печиво. Вони можуть зберегти воду декількома способами, тому краще замінити ці вуглеводи цілозерновими продуктами з високим вмістом клітковини.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама