Зрілі жінки уникають інтимних стосунків: дослідження

Зрілі жінки уникають інтимних стосунків: дослідження

Багато жінок у постменопаузі не лише не встановлюють нових стосунків, а й у стабільних стосунках уникають сексу. Дослідження англійських та австралійських досліджень показало, що 40% жінок у період менопаузи відчувають різні розлади, пов’язані зі статевим життям. Після менопаузи, у наступні вісім-десять років, на такі розлади скаржаться до 90% жінок.

Сухість піхви, його атрофія, ослаблення м’язів тазового дна — безсумнівно, важливі причини, які не дозволяють відчувати сексуальне бажання. Однак сучасні методи лікування дають змогу перемогти подібні симптоми. Які ще можуть бути причини такого охолодження?

Вчені Великобританії та Австралії провели дослідження за участю 4400 жінок віком близько 64 років. Виявилося, що відмова від сексу часто не має нічого спільного з процесом старіння. У такому віці багато жінок не мають партнерів. А із 65% жінок, які перебували у стосунках, лише 20% займалися сексом.

Експерти вважають, що таке низьке лібідо пов’язане з погіршенням здоров’я та розчаруванням у стосунках. Важливим фактором є нестача часу. Багато жінок заявляють, що допомагають у догляді за онуками на шкоду своїм особистим стосункам.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама