

округлі, двоопуклі, таблетки, покриті червонувато-коричневою плівковою оболонкою.
Фармакодинаміка.
Лікарський засіб містить екстракт із коренів пеларгонії очиткової (Pelargonium sidoides), батьківщиною якої є Південна Африка.
У дослідженнях на тваринах після внутрішнього застосування екстракту, у мишей були продемонстровані: полегшення перебігу хвороби (неспецифічних симптомів хвороби в контексті інфекції) та антиоксидантні властивості.
В тестах іn vitro було підтверджено такі ефекти лікарського засобу Пелорсін®:
Фармакокінетика.
Лікарський засіб - комплексна суміш багатьох компонентів, яка в цілому розглядається як активна речовина. Даних про фармакокінетику препарату поки що немає.
Гострі та хронічні інфекції дихальних шляхів і ЛОР-органів (бронхіт, синусит, тонзилярна ангіна, ринофарингіт).
Гіперчутливість до одного з інгредієнтів лікарського засобу, підвищена схильність до кровотеч і прийом лікарських засобів, які уповільнюють процес згортання крові. Пелорсін® не можна застосовувати при тяжких захворюваннях печінки і нирок.
Якщо симптоми не зникли протягом тижня, підвищена температура тіла зберігається декілька днів або спостерігається задишка та кров’янисте мокротиння, рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Повідомлялося про порушення функції печінки різного походження у зв’язку з прийомом препаратів, що містять екстракти пеларгонії очиткової.
У випадку виникнення симптомів порушення функції печінки необхідно негайно припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.
Якщо у Вас встановлено непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перше ніж приймати цей лікарський засіб.
Цей лікарський засіб містить невелику кількість етанолу (алкоголю), менше 100 мг/дозу.
У зв’язку з відсутністю достатнього досвіду застосування лікарського засобу Пелорсін® його не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю. Немає даних про вплив лікарського засобу Пелорсін® на фертильність.
Немає жодних досліджень про вплив лікарського засобу на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.
Призначають дітям віком від 6 років.
Дорослим і дітям віком від 12 років: по 1 таблетці 3 рази на день (вранці, вдень і ввечері).
Дітям віком від 6 до12 років: по 1 таблетці 2 рази на день (вранці та ввечері).
Пелорсін® рекомендується приймати не розжовуючи, з невеликою кількістю рідини.
Крім того, з метою запобігання рецидиву лікування рекомендується продовжувати ще кілька днів після зникнення симптомів захворювання. Середня тривалість курсу лікування 7–10 днів.
Якщо симптоми зберігаються довше 1 тижня без покращення під час використання лікарського засобу рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Дотепер повідомлень про випадки передозування не надходило.
Побічні реакції, про які повідомлялося під час застосування лікарського засобу, наведені нижче за системами та класами органів та за частотою виникнення: дуже часто (≥ 1/10), часто (від ≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (від ≥ 1/1000 до < 1/100), рідко (від ≥ 1/10000 до < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000), невідомо (частоту не можна встановити з наявних даних).
Шлунково-кишкові розлади:
З боку дихальної системи:
Розлади з боку шкіри та підшкірних тканин/розлади імунної системи:
З боку гепатобіліарної системи:
У разі виявлення будь-яких побічних реакцій необхідно припинити застосування лікарського засобу, та звернутись за консультацією до лікаря.
На сьогодні даних про взаємодію з іншими засобами немає.
Через можливу дію лікарського засобу Пелорсін® на параметри згортання крові не виключено, що при одночасному застосуванні він може впливати на дію таких непрямих антикоагулянтів, як варфарин. При проведенні плацебо контрольованого подвійного сліпого клінічного дослідження за участю здорових добровольців не було виявлено ніяких взаємодій екстракту рідкого з коренів пеларгонії очиткової висушеного із пеніциліном.
2 роки.
Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.
Не потребує спеціальних умов зберігання.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
По 10 таблеток у блістері. По 2 блістери у пачці.
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.