Адант інструкція по застосуванню

Адант фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Адант розчин д/ін., 10 мг/мл по 2,5 мл у шпр. №1
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/8421/01/01 від 15.08.2008. Наказ № 464 від 15.08.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 шприц містить натрію гіалуронат 25 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію гідрофосфат додекагідрат, кислота хлористоводнева концентрована, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості:

безбарвна, прозора, в’язка рідина без запаху

Виробник:

Мейджі Сейка Фарма Ко., Лтд., Японія

Фармакотерапевтична група:

Різні засоби, які стимулюють метаболічні процеси.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Гіалуронат натрію належить до класу глікозоаміногліканів і є одним з основних компонентів синовіальної рідини, що дозволяє застосовувати його як замінник синовіальної рідини у випадку запальних процесів. Препарат покращує рухливість суглобів та послаблює біль у випадку остеоартриту колінного та періартриту плечового суглобів, відновлюючи фізіологічні та реологічні властивості синовіальної рідини. Засіб також відновлює синтез високомолекулярної гіалуронової кислоти, подібної до нормальної, синовіоцитами суглоба, враженого хронічним дегенеративним чи запальним процесом. Без цього стимулу молекули гіалуронової кислоти, що синтезуються такими синовіоцитами, мають вагу, меншу за норму. Останній механізм дії може пояснювати тривалий клінічний ефект гіалуронової кислоти, що триває набагато більше очікуваного, виходячи з характеристик внутрішньосуглобового кліренсу та метаболізму речовини. Внутрішньосуглобове введення гіалуронату натрію покращує функції суглоба, таким чином послаблюючи біль, спричинений остеоартритом коліна та синдромом Стейнброкера; покращує рухливість суглобів та нормалізує уражену синовію. Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання до застосування:

Остеоартрити коліна та синдром Стейнброкера. Остеоартроз трапецеподібно-зап'ястного суглоба І, ІІ та ІІІ ступеня. Біль та обмеження рухливості внаслідок дегенеративних та травматичних змін хряща та синовіальної рідини інших суглобів.

Протипоказання:

Відома підвищена чутливість до кожного з діючих або допоміжних компонентів лікарського засобу.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим рекомендується внутрішньосуглобове введення препарату раз на тиждень протягом 5 тижнів. Засіб слід вводити у міжсуглобовий проміжок колінного суглоба, плечового суглоба (міжсуглобовий проміжок плечового суглоба, підакроміальну сумку, піхву сухожилля довгого згинача), трапецеподібно-зап'ястного суглоба чи враженого синовіального суглоба. У випадку введення у трапецеподібно-зап'ястний суглоб рекомендується два способи введення препарату, залежно від ступеня остеоартриту: латеральний зовнішній шлях (ризоартроз І ступеня) та введення між пальцями у місці першої спайки (ризоартроз ІІ та ІІІ ступеня). Рішення про використання того чи іншого методу приймається в кожному окремому випадку. У зв'язку з цим введення легше проводити під ендоскопом. В усіх випадках дозу слід відкоригувати відповідно до тяжкості проявів захворювання.При внутрішньосуглобовому введенні препарату слід дотримуватися таких вимог:l Оскільки АДАНТ вводиться у міжсуглобовий простір, операцію слід виконувати в виключно в стерильних умовах. l Якщо немає ознак покращання впродовж перших 5 тижнів застосування, лікування слід припинити.l За наявності навіть незначного зниження вмісту синовіальної рідини слід зробити пункцію суглоба.l Дотримуватися обережності, щоб уникнути введення АДАНТУ в кровоносні судини.l Уникати потрапляння засобу в очі.l Враховуючи в'язкоеластичність препарату, рекомендується використовувати голки 22-23 G.l Якщо препарат заморожено (див. розділ Умови та термін зберігання), перед застосуванням дати йому нагрітися до кімнатної температури.l Застосовують засіб лише раз та одразу ж після відкриття. Невикористані рештки препарату слід утилізувати.

Передозування:

Не виявлено.Особливості застосування.Слід уникати контакту з дезинфікуючими засобами, такими як солі амонію (в тому числі й бензалконія хлорид або хлоргексидин), оскільки може утворитися осад.Вагітність і годування груддю. Хоча в дослідженнях на тваринах не було виявлено тератогенних ефектів, безпека препарату для вагітних жінок не встановлена. Тому, не рекомендується застосовувати препарат вагітним жінкам та тим, які планують завагітніти. Гіалуронат натрію проникав у молоко піддослідних тварин. Враховуючи це, на період лікування рекомендується припинити годування груддю. Вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами механізмами. Не встановлено.Застосування у дітей. Оскільки безпека застосування препарату у дітей не встановлена, не слід застосовувати його цій категорії пацієнтів.

Побічні дії:

Біль, почервоніння, припухлість, відчуття печіння та відчуття розпирання в місці ін’єкції. У поодиноких випадках можуть виникнути алергічні реакції. У таких випадках застосування препарату слід негайно припинити.Зрідка повідомлялося про анафілактичний шок. У разі його виникнення необхідно припинити застосування препарату, ретельно оглянути пацієнта та забезпечити відповідне лікування.

Лікарська взаємодія:

Не встановлена.

Термін придатності:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі від 1 до 30 оС. Заморозити, якщо неможливо забезпечити відповідну температуру. Зберігати в недоступному для дітей місці.Термін придатності – 3 роки.

Форма випуску / упаковка:

По 2,5 мл розчину у наповненому шприці з ковпачком та пробкою, у блістері. По одному блістеру зі шприцом в упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна назва: hyaluronic acid;Форма випускуРозчин для ін’єкцій.Адреса4-16, Кіобаші 2-чом, Чуо-Ку, Токіо, Японія.Заявник„Тріфарма Ілач Санаї ве Тіджарет А.Ш.”, Туреччина.АдресаРесітпаша Махаллеші, Ескі Бююкдере Джаддесі №4, Маслак-Саієр, Стамбул, Туреччина.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Адант
Виробник:Мейджі Сейка Фарма Ко., Лтд., Японія
Форма випуску: По 2,5 мл розчину у наповненому шприці з ковпачком та пробкою, у блістері. По одному блістеру зі шприцом в упаковці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/8421/01/01 від 15.08.2008. Наказ № 464 від 15.08.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Hyaluronic acid
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 шприц містить натрію гіалуронат 25 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію гідрофосфат додекагідрат, кислота хлористоводнева концентрована, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

Фармакотерапевтична група:Різні засоби, які стимулюють метаболічні процеси.
Код АТС:M09AX01 - Кислота гіалуронова
Реклама
Свині вирощуватимуть органи для трансплантології
Химерна технологія включає інтеграцію людських сто...
Цей чудодійний препарат допоможе зберегти вічну молодість
За даними Федерального управління з лікарських зас...
Реклама
Як зняти свербіж при молочниці
Чим зняти свербіж при молочниціЯк прибрати свербіж...
Лікування молочниці в домашніх умовах
Як позбутися молочниці в домашніх умовах за допомо...
Реклама
Денна сонливість може бути симптомом небезпечного захворювання
Надмірна денна сонливість (Excessive Daytime Sleep...
Контактні лінзи для очей можуть спричинити захворювання печінки та навіть раку: дослідження
Контактні лінзи є тонкими й гнучкими пластинками, ...
Реклама