Адено-Ріц (Combined drugs) інструкція із застосування

Адено-Риц фото, інструкція
Немає Реєстрації

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Джи Ем Фармасьютикалс, Грузія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при доброякісній гіпертрофії передміхурової залози.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить сухий екстракт карликової пальми (Serenoa serrulata) (екстрагент – 70 % етанол) - 160 мг, сухий екстракт кропиви (Urtica urens) (екстрагент – гаряча вода) - 50 мг, сухий екстракт сливи африканської (Pygeum africanum) (екстрагент – 70 % етанол та вода) - 50 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, тальк, магнію стеарат;капсула: індигокармін (Е 132), титану діоксид (Е 171), заліза оксид жовтий (Е 172), желатин.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Джи Ем Фармасьютикалс, Грузія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при доброякісній гіпертрофії передміхурової залози.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Комбінований рослинний препарат, фармакологічна дія якого зумовлена дією його компонентів. Екстракт карликової пальми (Serenoa serrulata) має інгібуючі властивості відносно 5a-редуктази та ароматази тестостерону - ключового ферменту, відповідального за розвиток доброякісної гіперплазії передміхурової залози.Екстракт кропиви також пригнічує фермент ароматазу, а спільно з екстрактом Serenoa repens вони діють на цей фермент синергічно. Він також чинить сечогінну дію, покращує процеси регенерації, підвищує об’єм сечовипускання, посилює максимальний відтік і знижує залишковий об’єм сечі.Екстракт африканської сливи (Pygenum africanum) інгібує чинники зростання фібробластів bFGF і EGF, що відіграють істотну роль у патогенезі гіперплазії передміхурової залози. Завдяки інгібуванню проліферації фібробластів він пригнічує розростання з’єднувальних тканин передміхурової залози і запобігає її фіброзу.Для всіх рослинних компонентів препарату характерна протизапальна та антиексудативна дія завдяки пригніченню активності ферменту 5-ліпооксигенази, пригніченню утворення медіаторів запалення і зниженню підвищеної проникності судин, спричиненої гістаміном. Препарат знижує вираженість запального процесу у передміхуровій залозі при простатиті, а також при доброякісній гіперплазії залози у поєднанні з простатитом.Препарат зменшує вираженість порушень сечовипускання, що виникають унаслідок звуження уретри на ранній стадії доброякісної гіперплазії передміхурової залози, зменшує біль і подразнення при сечовипусканні, підвищує об’ємну швидкість сечовипускання, полегшує спорожнення сечового міхура і зменшує імперативні позиви до сечовипускання.Фармакокінетика.Фармакокінетика препарату не вивчалась.

Показання до застосування:

Лікування і профілактика функціональних порушень сечовипускання, зумовлених доброякісною гіперплазією (аденомою) передміхурової залози (I і II стадії);у складі комбінованої терапії простатитів різної етіології.

Протипоказання:

Відома гіперчутливість до будь-якого компонента препарату. Підвищене згортання крові, артеріальна гіпертонія.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Капсули приймати не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини.Не впливає на концентрацію пухлинного маркера - сироваткового простатичного специфічного антигену (ПСА), тобто не маскує наявність злоякісної пухлини, що дозволяє контролювати ПСА на тлі терапії препаратом.Лікування препаратом, як і іншими рослинними засобами, не може служити альтернативою хірургічному лікуванню доброякісної гіперплазії передміхурової залози у разі наявності відповідних показань.Рекомендується консультація лікаря при появі крові в сечі, в разі гострої затримки сечі.Не слід використовувати при доброякісній гіперплазії передміхурової залози у фазі декомпенсації.Застосування у період вагітності або годування груддю.Протипоказано.Здатність впливати па швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Спеціальних вказівок немає.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Препарат призначений для дорослих чоловіків. Приймати по 1 капсулі 2 рази на добу (вранці та ввечері) після їди, протягом тривалого часу (не менше 30 днів). Курс лікування періодично повторювати, відповідно до рекомендацій лікаря.Капсули приймати не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини.Препарат не впливає на гормональний статус чоловіків, не має негативного впливу на статеву функцію (не знижує лібідо і статеву активність), не знижує артеріальний тиск.Діти. Препарат застосовувати лише дорослим чоловікам.

Передозування:

Симптоми передозування не описані. У випадку застосування більших доз, ніж рекомендовані, слід звернутися до лікаря.

Побічні дії:

З боку травного тракту: шлунково-кишкові розлади, включаючи відчуття дискомфорту з боку травного тракту, нудоту, блювання, діарею, біль у шлунку.З боку репродуктивної системи: оборотна гінекомастія.З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи шкірні висипання, набряк шкіри, гіперемія, свербіж.

Лікарська взаємодія:

Лікарська взаємодія препарату не описана.

Термін придатності:

2 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі 10-25 °С у захищеному від світла, вологи і недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері. 2 блістери у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.