Адоніс-Бром інструкція по застосуванню

Адоніс-Бром фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Адоніс-Бром таблетки, в/о, №25 у бан.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/10013/01/01 від 13.12.2010. Наказ № 1094 від 13.12.2010
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить екстракту адонісу густого вол. 25 %, акт. 170 ЛОД (extractum adonisi spissum) 69,07 мг (0,06907 г), калію броміду 250 мг (0,25 г);допоміжні речовини: магнію карбонат, крохмаль картопляний, тальк, кальцію стеарат, цукор рафінований, кремнію діоксид колоїдний безводний, титану діоксид (Е 171), желатин, воск жовтий, парафін, олія соняшникова, хіноліновий жовтий (Е 104).

Виробник:

Борисовський ЗМП, ВАТ, м.Борисов, Мінська обл., Республіка Білорусь

Фармакотерапевтична група:

Кардіологічні препарати. Вазодилятатори, що застосовуються в кардіології. Ізосорбіду динітрат.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Легкі форми хронічної серцевої недостатності (у комбінації з іншими засобами) - як заспокійливий засіб.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; ерозії, виразки стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки, гастрити і ентероколіти у стадії загострення. Виражена брадикардія, атріовентрикулярна блокада різного ступеня, синдром Адамса-Стокса-Морганьї, стенокардія (застосування при стенокардії можливе лише за наявності серцевої недостатності), інфаркт міокарда (застосування можливе лише при вираженій серцевій недостатності з дилатацією міокарда), ендокардити, глікозидна інтоксикація, шлуночкова тахікардія, гіперкальціємія, гіпокаліємія, ізольований мітральний стеноз, синдром каротидного синуса, аневризма грудного відділу аорти, WPW-синдром, шок, патологічні зміни розмірів серця (гіпертрофічна міокардіопатія).Дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Вираженість диспептичних явищ знижується при призначенні препарату після їди.Щоб уникнути побічних явищ, пов’язаних з кумуляцією бромідів, доцільно призначати Адоніс-бром на період не більше 2-3 тижнів. З метою посилення терапевтичного ефекту в період прийому препаратів брому обмежується вживання кухонної солі. 

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Глікозиди горицвіту проникають через плацентарний бар’єр. Тому не рекомендується застосовувати препарат у період вагітності.Оскільки препарат виводиться в грудне молоко, слід припинити годування груддю під час лікування препаратом і протягом 1 місяця після його завершення.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Прийом Адоніс-брому порушує здатність пацієнта керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами.

Діти:

Безпека та ефективність застосування Адоніс-брому у дітей не встановлені. Досвід застосування препарату у пацієнтів цієї вікової групи обмежений.

Спосіб застосування та дози:

Препарат призначають дорослим. Приймають внутрішньо по 1 таблетці 3 рази на добу. Курс лікування залежить від характеру захворювання і визначається лікарем індивідуально.

Передозування:

При передозуванні можливі прояви “бромізму” - кашель, нежить, кон’юнктивіт, млявість, висипання на шкірі. Може спостерігатися нервове збудження, порушення шлункової і кишкової діяльності, нудота і блювання.При передозуванні серцеві глікозиди можуть призводити також до різкої брадикардії, політопної екстрасистолії, бігемінії або тригемінії, уповільнення передсердношлуночкової провідності. Токсичні дози можуть спричинити тріпотіння шлуночків і зупинку серця. Через здатність до кумуляції токсична дія може так чи інакше проявитися при тривалому застосуванні серцевих глікозидів у звичайних дозах.При інтоксикації, пов'язаній з передозуванням серцевих глікозидів, роблять перерву у застосуванні; за необхідності призначають антиаритмічні засоби. Допомога при гострому отруєнні препаратами адонісу: промивання шлунка водою з додаванням карболену, спокій, постільний режим, вдихання кисню, сольове проносне. Внутрішньо – 6-8 крапель 0,1 % розчину атропіну сульфату. Блювотні засоби протипоказані.

Побічні дії:

При застосуванні препарату можливі нудота і блювання, що пов’язано з безпосереднім впливом серцевих глікозидів на блювотний центр і хемочутливі рецепторні зони, а також з рефлексами, зумовленими подразнювальною дією на слизову оболонку шлунка. Блювотний ефект частково зумовлений рефлексами, що виникають при збудженні рецепторів серця. При великих дозах можливі втрата апетиту, пронос, порушення діяльності центральної нервової системи (головний біль, сонливість, занепокоєння, безсоння, депресивні явища, порушення зору), порушення серцевого ритму, алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні препарату з іншими серцевими глікозидами (препаратами наперстянки, строфанту так конвалії) можливе посилення токсичної дії останніх.При одночасному застосуванні з протиаритмічними засобами класу ІА (хінідин, прокаїнамід, дизопірамід), препаратами кальцію, проносними засобами та глюкокортикостероїдами Адоніс-бром посилює їх ефект та токсичну дію.Адоніс-бром посилює пригнічувальну дію на центральну нервову систему похідних бензодіазепіну, протисудомних та седативно-гіпнотичних засобів, нейролептичних засобів та алкоголю.Анестезія галотаном підвищує рівень бромід-іонів в організмі у пацієнтів, які приймають Адоніс-бром, і посилює його ефект та токсичну дію. Вживання солоної їжі призводить до збільшення екскреції бромідів з сечею та послаблює ефект препарату. Всмоктування препарату зменшують антациди, поліпшують холіноблокуючі засоби.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у сухому місці при температурі не вище 25 ºС.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Таблетки, вкриті оболонкою, по 25 штук у банках, вкладених у картонну коробку.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ D03AX50:

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама