Аесцин (Combined drugs) інструкція із застосування

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

гель

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Тева Оперейшнз Поланд, ТОВ

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Засоби, що застосовують при варикозному розширенні вен. Гепарин, комбінації.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 г гелю містить 20 мг альфа-есцину, 50 мг діетиламіну саліцилату, 50 МО гепарину.допоміжні речовини: карбомери, триетаноламін, спирт ізопропіловий, метигідроксибензоат (Е 218), пропілгідроксибензоат (Е 216), динатрію едетат, вода очищена.

Лікарська форма:

гель

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Тева Оперейшнз Поланд, ТОВ

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Засоби, що застосовують при варикозному розширенні вен. Гепарин, комбінації.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Гель Аесцин застосовують локально в підтримуючій терапії таких станів як:  розтягнення зв’язок та закриті травми; місцевих запальних реакцій з набряком або без нього; флебіту нижніх кінцівок; післяопераційної та післятравматичної гематоми та набряку; болю в спині з симптомами тиску на корінці спинномозкових нервів (остеохондроз, люмбаго, ішіас); хронічна венозна недостатність, варикозне розширення вен.

Протипоказання:

Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якої з допоміжних речовин. Препарат не можна наносити на слизові оболонки, відкриті рани та застосовувати у випадку некрозу шкіри. Препарат не можна наносити на ділянки, що зазнали опромінення. Препарат не можна застосовувати пацієнтам із хронічним захворюванням нирок, нирковою недостатністю. Перший триместр вагітності.Діти до 18 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Клінічні дані щодо застосування препарату вагітним жінкам відсутні. Дослідження на тваринах не показали безпосереднього або опосередкованого впливу альфа-есцину на вагітність та розвиток плоду. Препарат протипоказаний у першому триместрі вагітності. Застосування препарату після першого триместру вагітності можливе, якщо на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини. Не варто застосовувати препарат протягом тривалого часу (максимальна тривалість лікування – 3 тижні) та на великих ділянках.Клінічні дані щодо застосування препарату жінкам, які годують груддю, відсутні. Лікарський засіб не можна наносити на область грудної клітки жінок, які годують груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом абороботі з іншими механізмами.Дані про небажаний вплив препарату на здатність керувати автомобілем та користуватися технічними пристроями відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Протипоказано застосовувати дітям віком до 18 років.

Спосіб застосування та дози:

Призначений для зовнішнього застосування, локально на шкіру. Дорослим Аесцин гель застосовують 3-5 разів на добу, накладаючи тонким шаром і втираючи в уражене місце. Масаж перед нанесенням гелю прискорює всмоктування активних речовин.Термін лікування залежить від характеру та перебігу захворювання і визначає лікар.

Передозування:

Не повідомлялося про випадки передозування.

Побічні дії:

Дуже рідко в області нанесення може спостерігатися свербіж, кропив’янка або відчуття жару. Ці симптоми, як правило, проходять самі по собі. Через наявність метилгідроксибензоату (E 218) та пропілгідроксибензоату (E 216) цей лікувальний препарат може викликати алергічні реакції (можуть мати місце алергічні реакції уповільненого типу).

Лікарська взаємодія:

Не застосовувати Аесцин гель одночасно з нестероїдними протизапальними засобами, саліцилатами та варфарином.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

У недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °C. Захищати від світла.

Форма випуску / упаковка:

40 г гелю у алюмінієвій тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.