Амберан (Combined drugs) інструкція із застосування

Амберан фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Амберан розчин по 50 мл у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Сурья Хербел Лтд для "Мілі Хелскере Лтд.", Індія/Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 50 мл розчину містять 8 - 10 г екстракту із суміші лікарської рослинної сировини: Azadirachta indica (Мелія) 50 г, Berberis aristata (Барбарис остистий) 500 мг, Curcuma longa (Куркума довга) 3,75 г, Glycyrrhiza glabra (Солодець голий) 500 мг, Jasminum officinale (Жасмин) 500 мг, Picrorrhiza kurroa (Пікрориза куроа) 500 мг, Pongamia pinnata 500 мг, Rubia cordifolia (Марена серце листяна) 500 мг, Sausurea lappa (Костус або сосюрея велика ) 500 мг, Terminalia chebulla (Терміналія хебула) 500 мг, Trichosanthes dioica (Огірок зміїний) 3,75 г, Symplocos racemosa (Симплокос кистистий) 500 мг, Ichnocarpus frutescens (Сасапариль) 500 мг, Capsicum abbreviata (Капсикум) 500 мг, Nymphaea lotus (Тропічне латаття, Німфея, Латаття) 500 мг; допоміжні речовини: Sesamum indicum oil (Кунжутна олія) 12,5 мл, Brassica juncea oil (Олія гірчиці індійської, сарептської) 12,5 мл, Cocos nucifera oil (Олія плодів кокосової пальми) 12,5 мл, Ricinus communis oil (Рицина звичайна) до 50 мл; сульфат міді 125 мг (CuSO4×5H2O), Bees wax (Apis mellifera) (Бджолиний віск) 1 г.

Лікарська форма:

розчин

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Сурья Хербел Лтд для "Мілі Хелскере Лтд.", Індія/Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Трофічні виразки стопи та трофічні виразки іншої локалізації в пацієнтів, хворих на діабет. Трофічні виразки при порушенні артеріального та венозного кровотоку.Лікування інфекцій шкіри. Лікування порізу, подряпин та інших травматичних ушкоджень.Лікування опікових ран.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 3 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не рекомендується застосовувати інші препарати для місцевого застосування разом з Ампукаре. Однак одночасно можна застосовувати антибіотики і знеболювальні препарати для перорального введення/для ін’єкцій, залежно від стану пацієнта.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат можна застосовувати у період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Препарат призначають дітям віком від 3 років.

Спосіб застосування та дози:

Для зовнішнього застосування дорослим і дітям віком від 3 років. Препарат наносять на ранову поверхню тонким шаром та залишають на 15 хв до отримання плівки. Після цього рану можна забинтувати. Повторюють процедуру 2 - 4 рази на добу; або препарат наносять на ранову поверхню тонким шаром та зразу забинтовують. Процедуру повторюють 2 рази на добу.Курс лікування.3 - 5 діб для неускладнених форм хірургічних ран; 5 - 14 діб для лікування ускладнених хірургічних ран, опікових ран; 14 - 28 діб при трофічних ураженнях (наявність виразок).

Передозування:

Випадки передозування не описані.

Побічні дії:

Рідко – алергічні реакції на складові частини препарату.

Лікарська взаємодія:

Одночасно можна застосовувати антибіотики і знеболювальні препарати для перорального введення/для ін’єкцій, залежно від стану пацієнта.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці (картонна коробка) при температурі не вище  25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Форма випуску / упаковка:

По 50 мл у флаконі (білий пластиковий флакон з кришкою чорного кольору); по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Заявник

Мілі Хелскере Лімітед. Великобританія.Хай ПойнтТомас СтрітТонтон Сомерсет ТА2 6НВ.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.