Амілар IC інструкція по застосуванню

Амілар IC фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Амілар IC таблетки д/розсмок. зі смак. апельс. №16 (8х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/14892/01/01 від 01.02.2016. Наказ № 53 від 01.02.2016
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 02.11.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить деквалінію хлориду 0,25 мг, дибукаїну гідрохлориду 0,03 мг;допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, магнію стеарат, ароматизатор (м’ятний або вишневий натуральний, або апельсиновий натуральний).

Виробник:

Інтерхім, ТДВ, м. Одеса, Україна

Місцезнаходження виробника:

Україна, 65025, м. Одеса, 21-й км. Старокиївської дороги, 40-А.

Фармакотерапевтична група:

Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Як бактерицидний та фунгістатичний агент деквалінію хлорид впливає на мікроорганізми, що спричиняють змішані інфекції ротової порожнини та горла. Спектр дії цього місцевого хіміотерапевтичного агента широкий і включає більшість грампозитивних та грамнегативних бактерій, а також гриби, спірохети та патогенні мікроорганізми, що спричиняють змішані інфекції ротової порожнини та горла. Накопичення в організмі дибукаїну гідрохлориду полегшує больовий симптом, що супроводжує інфекції ротової порожнини та горла.Мікроорганізми, стійкі до дії деквалінію хлориду, невідомі.Не спричиняє утворення карієсу.Фармакокінетика.Основний активний інгредієнт абсорбується у дуже незначній кількості.

Показання до застосування:

Місцеве лікування гострих запальних захворювань ротової порожнини та горла: гінгівіт, виразковий та афтозний стоматит, тонзиліт, ларингіт та фарингіт. Амілар ІС також рекомендується застосовувати при наявності неприємного запаху з рота.Амілар ІС можна застосовувати у разі змішаної інфекції ротової порожнини та горла (за рекомендацією лікаря); як допоміжний препарат при лікуванні катаральної ангіни, лакунарної ангіни та ангіни Плаута-Венсана; у разі кандидозу ротової порожнини та глотки.Рекомендується у післяопераційному періоді після тонзилектомії та видалення зубів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якої з речовин, що входять до складу препарату. Алергія на четвертинні амонієві сполуки (наприклад бензалконію хлорид).

Особливості застосування:

Оскільки препарат не містить цукру, він придатний для застосування хворим на цукровий діабет. Препарат містить сорбіт, тому його не слід застосовувати пацієнтам із рідкісними спадковими захворюваннями, такими як синдром непереносимості фруктози. Застосовувати з обережністю пацієнтам із низьким рівнем холінестерази у плазмі крові.Застосування у період вагітності або годування груддю.ВагітністьКонтрольованих досліджень не проводилося. За цих обставин препарат у період вагітності можна застосовувати після консультації з лікарем, якщо лікувальний ефект переважає можливий ризик для плода.Період годування груддюНе проводилися клінічні дослідження щодо проникнення діючих речовин у грудне молоко. Препарат не рекомендується застосовувати у період годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Дослідження щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами не проводилися. Проте можливість того, що препарат може мати якийсь негативний вплив у цьому відношенні, дуже мала.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям віком від 12 роківПризначають по 1 таблетці кожні 2 години, після зменшення симптомів запалення – по 1 таблетці кожні 4 години. Дітям віком від 4 роківПризначають по 1 таблетці кожні 3 години, після зменшення симптомів запалення – по 1 таблетці кожні 4 години.Максимальна добова доза становить 10-12 таблеток у період гострої фази та 6 таблеток після того, як запальні симптоми зникнуть.Таблетки слід розсмоктувати повільно, не розжовуючи. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально. Пацієнт має проконсультуватися з лікарем, якщо через 5 днів лікування препаратом симптоми не зникли або погіршилися.Діти.Препарат у даній лікарській формі не призначають дітям віком до 4 років.

Передозування:

Дані щодо передозування відсутні.

Побічні дії:

Іноді можуть спостерігатися реакції гіперчутливості після застосування препарату, наприклад висипання, свербіж, відчуття печіння, подразнення слизової оболонки ротової порожнини та горла. У рідких випадках, а саме при зловживанні, можливе виникнення виразки та некрозу. У разі виникнення будь-яких незвичних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково проконсультуватися з лікарем щодо подальшої терапії.

Лікарська взаємодія:

Антибактеріальна активність деквалінію знижується при одночасному застосуванні з аніонними тенсидами, наприклад зубною пастою. Застосування препарату не слід поєднувати з прийомом інгібіторів холінестерази.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 8 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери в пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Амілар IC
Виробник:Інтерхім, ТДВ, м. Одеса, Україна
Форма випуску:По 8 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери в пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/14892/01/01 від 01.02.2016. Наказ № 53 від 01.02.2016
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить деквалінію хлориду 0,25 мг, дибукаїну гідрохлориду 0,03 мг;допоміжні речовини: сорбіт (Е 420), кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, магнію стеарат, ароматизатор (м’ятний або вишневий натуральний, або апельсиновий натуральний).

Фармакотерапевтична група:Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики
Реклама
У Європі спостерігається зростання інфекцій, що передаються статевим шляхом
Згідно з новими даними за 2022 рік, опублікованим ...
COVID-19 вдвічі підвищує ризик серцевого нападу: дослідження
Дослідження показують, що ризик розвитку серцевого...
Реклама
Алергічний синусит
Причини розвитку алергічного синуситу — хто в груп...
Лікування синуситу в домашніх умовах
Як лікувати синусит вдомаПрофілактика синуситу в д...
Реклама
Розумова робота допомагає схуднути: експерти
Інтенсивне мислення та активність мозку можуть збі...
ВООЗ: близько 280 млн людей старше 60 років страждають на депресію
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я...
Реклама