Ангінал З Шавлією Солодкою І Евкаліптовою Олією (Combined drugs) інструкція із застосування

Ангинал С Шалфеем Солодкой И Эвкалтптовым Маслом фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Ангінал З Шавлією Солодкою І Евкаліптовою Олією таблетки №16

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Др. Мюллер Фарма, Чеська Республіка

Фармакотерапевтична група:

Гомеопатичний препарат.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 таблетка міститьсухого екстракту листя шавлії лікарської  4 мг,сухого екстракту коріння солодки голої  4 мг,аскорбінової кислоти 30 мг,цетилпіридинію хлориду 1,5 мг,ментолу 5 мг,евкаліптової олії  0,5 мг;допоміжні речовини: сорбітол, кремнію оксид колоїдний, гідроксипропілметилцелюлоза, магнію стеарат.

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетка круглої форми з плоскою поверхністю, зі скошеними краями від світло-жовтого до світло-коричневого кольору з вкрапленнями і характерним запахом і смаком. 

Виробник:

Др. Мюллер Фарма, Чеська Республіка

Фармакотерапевтична група:

Гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Антисептичний, протизапальний, відхаркувальний і злегка знеболювальний засіб. Шавлія справляє інтенсивну протимікробну дію, яка підсилюється дією евкаліптовоїолії. Солодка стимулює активність війчастого епітелію і підсилює секреторну функцію слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, що допомагає розрідженню мокротиння і його швидкій евакуації. Крім того, солодковий корінь справляє виражену протизапальнуі спазмолітичну дію. Спеціально підібраний засіб – хлорид цетилпіридину – знищує збудників інфекції.Ментол охолоджує, справляє легку місцеву знеболюючу дію.Вітамін С (аскорбінова кислота) мобілізує захисні сили організму на боротьбу з інфекцією, а також нормалізує проникність капілярів, яка часто стає порушеною при запальних процесах.Препарат приймають як відхаркувальний засіб із секретолітичною і секретомоторною дією від кашлю і бронхіального катару, також при запаленнях верхніх дихальних шляхів.Активно діючими речовинами лікарського засобу є сапоніни, особливо гліцеризинова кислота солодки (glycyrrhizinic acid), яка має бактерицидну і противірусну дію. Противірусна дія гліцеризину вірогідно базується на активізації і підсиленні вироблення інтерферону, що було підтверджено експериментально. Ізофлавонідихізпаглабридин А і В мають схожу протимікробну дію, так само, як і лізобензофуран.Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання до застосування:

Захворювання порожнини рота, горла і верхніх дихальних шляхів, які проявляються болями в горлі, захриплістю, сухим подразливим кашлем, запаленням ясен і слизової порожнини рота: ангіна, фарингіт, ларингіт, бронхіт, стоматит, гінгівіт.

Протипоказання:

Захворювання, що супроводжуються застоєм жовчі, цироз печінки, гепатит, артеріальнагіпертенція, підвищена чутливість до компонентів препарату.Вагітність. Дитячий вік до 5 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем або потенційно небезпечними механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Повільно розсмоктувати в порожнині рота:дорослим – по 1 таблетці кожні 2-3 години (добова доза - 6 - 8 таблеток);дітям від 10 до 15 років – по ½ - 1 таблетці кожні 3 - 4 години (добова доза - 4- 5 таблеток);дітям від 5 до 10 років – по ¼ - ½ таблетки кожні 3 - 4 години (добова доза - 2- 3 таблетки).Після розсмоктування таблетки для кращого її впливу рекомендується протягом ½ години утримуватися від пиття і приймання їжі.

Передозування:

Не відомо.

Побічні дії:

При підвищеній чутливісті можливі алергічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Не відома.

Термін придатності:

Зберігати в сухому, темному і недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

8 таблеток у блістері; по 2 блістери в коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Таблетки.

Адреса

Поухов 182503 41 Градец КраловеЧеська Республіка.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.