Антистакс (Mono) інструкція із застосування

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Гінсана СА/Дельфарм Реймс для "Санофі Авентіс Україна, ТОВ", Швейцарія/Франція/Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: сухий екстракт червоного листя винограду (Extractum Vitidis viniferae foliae aquosum siccum) (4 - 6 : 1) (екстрагент: вода);1 тверда капсула містить сухого екстракту червоного листя винограду (Extractum Vitidis viniferae foliae aquosum siccum) (4 - 6 : 1) (екстрагент: вода) 180 мг;допоміжні речовини: глюкози розчин, висушений розпиленням; кремнію діоксид колоїдний безводний; магнію стеарат; крохмаль кукурудзяний; тальк;оболонка капсули: желатин, натрію лаурилсульфат, вода очищена, титану діоксид (Е 171), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172).

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Гінсана СА/Дельфарм Реймс для "Санофі Авентіс Україна, ТОВ", Швейцарія/Франція/Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Профілактика та симптоматичне лікування хронічної венозної недостатності у поєднанні з варикозним розширенням вен (включаючи набряки нижніх кінцівок, відчуття тяжкості та втоми в нижніх кінцівках, відчуття напруження, парестезії та біль).

Протипоказання:

Гіперчутливість до екстракту червоного листя винограду або до будь-яких інших компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Якщо (особливо на одній нозі) з’являється раптова набряклість, почервоніння шкіри, відчуття напруження, відчуття жару або біль, необхідно проконсультуватися з лікарем. Ці симптоми можуть вказувати на тромбофлебіт. Вони не мають відношення до лікування екстрактом червоного листя винограду, яке може бути продовженим.Якщо симптоми посилюються або якщо немає покращення протягом 6 тижнів, необхідно звернутися до лікаря.АНТИСТАКС, капсули, містять 30 мг глюкози у максимальній рекомендованій добовій дозі.Особливі застереження.Застосування у період вагітності або годування груддю. АНТИСТАКС, капсули, не рекомендовано застосовувати у період вагітності та годування груддю, тому що відповідні клінічні випробування не проводились.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Дослідження на здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилися.

Діти:

Досвіду застосування дітям немає.

Спосіб застосування та дози:

Добова доза для дорослих – 2 капсули. Доза може бути збільшена до 4 капсул на добу, які треба приймати вранці. Капсули слід застосовувати перед прийомом їжі та запивати водою.Тривалість лікування визначає лікар на підставі покращення клінічної ситуації, але воно повинно тривати не меньше 6 тижнів.Передозування. Повідомлялося про поодинокі випадки передозування препаратом, при яких спостерігалася втома. Однак не було серйозних побічних ефектів, пов’язаних в лікуванням АНТИСТАКСом.

Передозування:

Побічні дії:

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, дискомфорт у шлунку або інші симптоми системи порушень з боку травної истеми.З боку шкіри та підшкірних тканин, порушення імунної системи: генералізовані висипання, що супроводжуються свербіжем, кропив’янка та інші реакції гіперчутливості.

Лікарська взаємодія:

Не встановлена.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

по 10 капсул у блістері, по 2 блістери або по 5 блістерів у картонній коробці;по 20 капсул у блістері, по 5 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.