Антитромб (Emoxypin) інструкція із застосування

Антитромб фото, інструкція
Дозування:
Антитромб мазь 1 % по 30 г у тубах
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

мазь

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Лубнифарм, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Капіляростабілізуючі (капіляропротекторні) засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 г мазі містить емоксипіну 10 мг;допоміжні речовини: олія рицинова; пропіленгліколь; емульгатор № 1; бронітрол; вода очищена;допоміжні речовини, що входять до складу емульгатору № 1: спирт цетиловий, спирт стеариловий.

Лікарська форма:

мазь

Виробник:

Лубнифарм, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Капіляростабілізуючі (капіляропротекторні) засоби.

Показання до застосування:

У складі комплексного лікування: поверхневий гострий тромбофлебіт, гострий аноректальний тромбоз, післяін’єкційний флебіт.В составе комплексного лечения: поверхностный острый тромбофлебит, острый аноректальный тромбоз, послеинъеєкционный флебит.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до складових препарату.Повышенная индивидуальная чувствительность к составляющим препарата.Надлежащие меры безопасности при применении.При наличии открытых повреждений мазь наносят только на прилегающие ткани.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

При наявності відкритих ушкоджень мазь наносять тільки на прилеглі тканини.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Оскільки досвід застосування препарату у період вагітності або годування груддю обмежений, призначення мазі можливе лише тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.Поскольку опыт применения препарата в период беременности или кормления грудью ограничен, назначение мази возможно только тогда, когда ожидаемая польза для матери превышает потенциальный риск для плода или ребенка.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или работе с другими механизмами. Не влияет.Дети. Безопасность и эффективность применения препарата детям не изучены, поэтому не следует назначать Антитромб этой возрастной категории пациентов.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Безпека та ефективність застосування препарату дітям не вивчені, тому не слід призначати Антитромб цій віковій категорії пацієнтів.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим мазь наносити на уражену шкіру тонким шаром (0,1 г/см2) 3 рази на добу. При аноректальному тромбозі 1-3 г мазі наносити 2 рази на добу. Курс лікування – 5-10 днів.Взрослым мазь наносить на пораженную кожу тонким слоем (0,1 г/см2) 3 раза в сутки. При аноректальном тромбозе 1-3 г мази наносить 2 раза в сутки. Курс лечения – 5-10 дней.

Передозування:

Не спостерігалося.Не наблюдалась.

Побічні дії:

При нанесенні мазі на шкіру можливе виникнення легкого печіння та подразнення шкіри, що зникають через 2-3 хв. Можливий розвиток реакцій гіперчутливості.У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря.При нанесении мази на кожу возможно возникновение легкого жжения и раздражение кожи, которые исчезают через 2-3 мин. Возможно развитие реакций гиперчувствительности.В случае появления каких-либо нежелательных явлений необходимо обратиться к врачу.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий. Не рекомендуется одновременное применение с растворами солей тяжелых металлов для предотвращения образования тяжелорастворимых комплексов.При одновременном применении каких-либо других лекарственных средств нужно сообщить врачу.

Лікарська взаємодія:

Не рекомендується одночасне застосування з розчинами солей важких металів для запобігання утворення важкорозчинних комплексів.При одночасному застосуванні будь-яких інших лікарських засобів слід повідомити лікаря.

Термін придатності:

3 роки.3 года.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати недоступному для дітей місці.Хранить в оригинальной упаковке при температуре не выше 25 °С.Хранить недоступном для детей месте.

Форма випуску / упаковка:

По 30 г у тубах № 1.По 30 г в тубах № 1.Категория отпуска. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особые предостережения

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.