Апетистим (Combined drugs) інструкція із застосування

Апетистим фото, інструкція
Дозування:
Апетистим сироп по 125 г у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

сироп

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Вроцлавське підприємство лікарських трав «ГЕРБАПОЛЬ» АТ.

Фармакотерапевтична група:

Стимулятори апетиту.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 100 г сиропу містить складний рідкий екстракт (1:2) з: трави деревію (Achillea millefolium L. herba), трави шандри звичайної (Marrubium vulgare L. herba), листя меліси (Melissae officinalis L. folium), плодів фенхелю (Foeniculum vulgare Mill., fructus) (3/2/3/2), екстрагент – вода очищена – 15,0 г;допоміжні речовини: концентрат апельсиновий, натрію бензоат, сахароза, вода очищена.

Лікарська форма:

сироп

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Вроцлавське підприємство лікарських трав «ГЕРБАПОЛЬ» АТ.

Фармакотерапевтична група:

Стимулятори апетиту.

Фармакологічні властивості:

До складу сиропу входить екстракт лікарських трав, що містять гіркоти (трава шандри, листя меліси, трава деревію) і плодів фенхеля, які посилюють секрецію шлункового соку рефлекторним шляхом. Препарат цього типу традиційно застосовують при відсутності апетиту.

Показання до застосування:

Сироп Апетистим застосовується при відсутності апетиту.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якої допоміжної речовини або до рослин родини складноцвітих (Asteraceae).Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Даних немає.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Якщо симптоми посиляться або не припиняться після 10 днів, слід розглянути питання про зміну лікування.Пацієнти з рідкісними генетичними розладами, пов'язаними з непереносимістю фруктози, синдромом порушення всмоктування глюкози/галактози або недостатністю сахарози-ізомальтази, не повинні приймати препарат.Застосування в період вагітності або годування груддю.Через відсутність достатніх даних не слід застосовувати сироп в період вагітності та годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Лікарський препарат Апетистим не впливає на здатність керувати автотранспортом і працювати з іншими механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Сироп приймають перорально, приблизно за півгодини до їди.До упаковки додається мірний стаканчик, який полегшує дозування.Діти віком від 3 до 6 років — по 2,5 мл 2 рази на день (мірним стаканчиком або ½ чайної ложки), діти віком від 6 до 18 років — по 5 мл 2-3 рази на день (мірним стаканчиком або 1 чайна ложка).Дорослі — по 15 мл 3-4 рази на день (мірним стаканчиком або 1 столова ложка).Діти.При застосуванні дітям дозу сиропу слід розбавити в невеликій кількості слабкого чаю.

Передозування:

Не описано випадків передозування.

Побічні дії:

Побічні реакції представлені за системно-органною класифікацєю MedDRA і частотою появи: дуже часто (≥1 / 10); часто (≥1 / 100 до <1/10), не дуже часто (≥1 / 1000 до <1/100), рідко (≥1 / 10 000 до <1/1000); дуже рідко (<1 / 10000), частота невідома (неможливо її визначити на підставі доступних даних).Розлади шкіри та підшкірної тканини (алергічні шкірні реакції) - частота невідома.Розлади дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння (алергічні реакції з боку дихальної системи) - частота невідома.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25° С, у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Флакон із кольорового скла, який містить 125 г сиропу, з ковпачком HDPE, з мірним стаканчиком в коробці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Дозування:
Апетистим сироп по 125 г у флак.
Реєстрація:
№ UA/16160/01/01 від 25.07.2017. Наказ № 846 від 25.07.2017
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.