Апілак Гріндекс (Mono) інструкція із застосування

Апилак Гриндекс фото, інструкція
Дозування:
Апілак Гріндекс мазь, 10 мг/г по 50 г у тубах

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

мазь

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Таллінський ФЗ, АТ для "Гріндекс, АТ", Естонія/Латвія

Фармакотерапевтична група:

Дерматологічні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

действующее вещество: apilacum;1 г мази содержит 10 мг апилака лиофилизированного;вспомогательные вещества: парафин белый мягкий, спирт цетиловый, глицерин, парафин, натрия цетостеарилсульфат, спирт циннамиловый, метилпарабен (Е 218), вода очищенная.Лекарственная форма. Мазь.Основные физико-химические свойства: мазь белого или белого со слегка желтоватым оттенком цвета со специфическим запахом спирта циннамилового (гиацинта).Фармакотерапевтическая группа. Дерматологические средства. Код АТХ D11А Х.

Лікарська форма:

мазь

Виробник:

Таллінський ФЗ, АТ для "Гріндекс, АТ", Естонія/Латвія

Фармакотерапевтична група:

Дерматологічні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Діючою речовиною мазі є апілак ‒ бджолине маточне молочко. Бджолине маточне молочко ‒ це секрет, який виробляється алотрофічними залозами робочих бджіл та є біологічним стимулятором з тонізуючою, трофічною та антиспастичною дією. Препарат стимулює клітинний метаболізм та регенеративні процеси, покращує трофіку тканин.Фармакодинамика.Действующим веществом мази является апилак – пчелиное маточное молочко. Пчелиное маточное молочко – это секрет, который вырабатывается аллотрофическими железами рабочих пчел и является биологическим стимулятором с тонизирующим, трофическим и антиспастическим действием. Препарат стимулирует клеточный метаболизм и регенеративные процессы, улучшает трофику тканей.Клинические характеристики.

Показання до застосування:

У комплексному лікуванні себореї, себорейної та мікробної екземи, нейродерміту, попрілостей.Протипоказання. Підвищена чутливість до продуктів бджільництва або до інших допоміжних речовин, що входять до складу препарату;хвороба Аддісона.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Невідома.В комплексном лечении себореи, себорейной и микробной экземы, нейродермита, опрелостей.Противопоказания.Повышенная чувствительность к продуктам пчеловодства или к другим вспомогательным веществам, входящим в состав препарата;болезнь Аддисона.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий. Неизвестно.

Особливості застосування:

Препарат може спричиняти алергічні реакції.Через можливість розвитку алергічних реакцій та загострення захворювання необхідно вперше наносити мазь на обмежені ділянки неушкодженої шкіри для встановлення індивідуальної чутливості. При відсутності небажаних реакцій можна наносити мазь на всю ушкоджену шкіру.Застосування у період вагітності або годування груддю. Відсутні клінічні дані щодо негативного впливу бджолиного маткового молочка ліофілізованого у період вагітності або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Невідома.Препарат может вызывать аллергические реакции.Из-за возможности развития аллергических реакций и обострения заболевания необходимо в первый раз наносить мазь на ограниченные участки неповрежденной кожи для установления индивидуальной чувствительности. При отсутствии нежелательных реакций можно наносить мазь на всю поврежденную кожу.Применение в период беременности или кормления грудью. Отсутствуют клинические данные о негативном влиянии пчелиного маточного молочка лиофилизированного в период беременности или кормления грудью.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами. Неизвестна.

Спосіб застосування та дози:

Мазь слід наносити тонким шаром на ушкоджену поверхню 1-2 рази на добу у кількості 2-10 г (під пов’язку або безпосередньо на ушкоджену ділянку шкіри). Тривалість курсу лікування становить від 1 тижня до 2 місяців. Діти. Препарат можна застосовувати дітям віком від 2-х років.Передозування. Можливе посилення проявів побічних реакцій. У випадку передозування лікування слід припинити. Терапія симптоматична.Побічні реакції. Залежно від індивідуальної чутливості та дозування, особливо на початку терапії, можливі такі побічні ефекти: шкірні алергічні реакції (висипання, свербіж, запалення), що зникають після припинення застосування препарату.При виникненні небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та проконсультуватися з лікарем щодо подальшої терапії.Термін придатності. 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °C. Не заморожувати.Зберігати в недоступному для дітей місці.Упаковка. По 50 г у тубах алюмінієвих; по 1 тубі в картонній пачці.Категорія відпуску. Без рецепта.Виробник.АТ Талліннський фармацевтичний завод.Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.Тонді 33, 11316 Таллінн, Естонія. Заявник. АТ Гріндекс.Місцезнаходження заявника та/або представника заявника.Вул. Крустпілс, 53, Рига, LV-1057, Латвія.ИНСТРУКЦИЯпо медицинскому применению лекарственного средстваАПИЛАК ГРИНДЕКС(APILAC GRINDEKS)Мазь следует наносить тонким слоем на поврежденную поверхность 1-2 раза в сутки в количестве 2-10 г (под повязку или непосредственно на поврежденный участок кожи). Длительность курса лечения составляет от 1 недели до 2 месяцев.Дети. Препарат можно применять детям с 2-х лет.

Передозування:

Возможно усиление проявлений побочных реакций. В случае передозировки лечение следует прекратить. Терапия симптоматическая.

Побічні дії:

В зависимости от индивидуальной чувствительности и дозировки, особенно в начале терапии, возможны такие побочные эффекты: кожные аллергические реакции (сыпь, зуд, воспаления), которые проходят после прекращения приема препарата. При возникновении нежелательных реакций следует прекратить применение препарата и проконсультироваться с врачом о дальнейшей терапии.Срок годности. 2 года.Не применять после окончания срока годности, указанного на упаковке.Условия хранения.Хранить при температуре не выше 25 °С. Не замораживать.Хранить в недоступном для детей месте.Упаковка.По 50 г в тубах алюминиевых; по 1 тубе в картонной пачке.Категория отпуска. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додаткові дані

Дозування:
Апілак Гріндекс мазь, 10 мг/г по 50 г у тубах
Реєстрація:
№ UA/4346/02/01 від 22.11.2016. Наказ № 1267 від 22.11.2016
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.