Астмовент-Мф інструкція по застосуванню

Астмовент-Мф фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Астмовент-Мф аерозоль д/інг., доз., 750 мкг/дозу по 15 мл (300 доз) у балон.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/1023/01/01 від 02.06.2009. Наказ № 379 від 02.06.2009
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Діюча речовина: орципреналін; 1 доза аэрозолю містить 0,75 мг орципреналіна сульфату;допоміжні речовини: лецитин соєвий, хладони 11 і 12.Лікарська форма. Аерозоль для інгаляцій дозований.

Основні фізико-хімічні властивості:

біла або біла з жовтуватим відтінком суспензія.

Виробник:

Мікрофарм, ТОВ

Фармакотерапевтична група:

Бета-адреностимулятори

Фармакологічні властивості:

Астмовент–МФ має виражені бронхолітичні властивості, які обумовлені стимуляцією b2-адренорецепторів бронхів. Механізм бронхолітичної дії препарту пов¢язаний із здатністю стимулювати аденілатциклазу, що призводить до накопичення в клітинах цАМФ. Останній, впливаючи на систему протеїнкінази, пригнічує здатність міозину з’єднуватися з актином, що гальмує скорочення гладких м¢язів і сприяє розслабленню бронхів. Астмовент-МФ не є селективним b-адреностимулятором, тому чинить кардіостимулюючий ефект, посилює навантаження на міокард. У терапевтичних дозах Астмовент–МФ не впливає на функції життєвоважливих органів і не чинить місцевої шкіроподразнювальної дії.  Після інгаляції Астмовентом–МФ терапевтичний ефект настає через 10 - 15 хвилин, досягає максимуму через 1 – 1,5 години і триває протягом 4 - 5 годин.

Показання до застосування:

Купірування та запобігання нападам бронхіальної астми, для попередження і купірування нападів задишки, зменшення бронхоспазму при обструктивному бронхіті.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тахікардія та інші види аритмій, гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія. Вік дитини до 12 років.Спосіб застосування та  дозиДоза одного розпилення становить 0,75 мг орципреналіну сульфату. Часто достатньо однієї інгаляції. Наступні інгаляції повторюють не раніше, як через 20-30 хвилин після першої. Якщо потрібно, повторити лікування можна через 4-5 годин.Застосовувати лише за призначенням лікаря. Дорослі та діти старше 12 років - 1-2 дози. Не застосовувати більше 12 доз на день. Збільшення кількості доз або частоти їх введення не покращує клінічний стан, але може мати наслідком аритмію і тахікардію. Курс лікування – 14 днів.  

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Препарат з обережністю призначають хворим з ішемічною хворобою серця, артеріальною гіпертензією, гіпертиреозом, неконтрольованим діабетом, епілепсією.Перед розпиленням інгалятор необхідно струснути і перевернути догори дном. Для усунення нападів бронхіальної астми аерозоль слід розпилювати в порожнині рота шляхом натискання на розпилювач до упору.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Достатніх даних про вплив препарату на плід людини під час вагітності немає. Тому під час вагітності препарат призначається лише тоді, коли потенційна користь для матері більша за можливий ризик для плода. Даних щодо проникнення орципреналіну сульфату в грудне молоко немає, тому застосовувати Астмовент-МФ матерям, які годують груддю протипоказано

Діти:

Дані про застосування у дітей віком до 12 років відсутні.

Передозування:

Симптоми: нудота, сухість у порожнині рота, відчуття тривоги, головний біль та запаморочення, втома, безсоння, тремтіння рук, підвищення або зниження артеріального тиску, аритмія, прискорення пульсу. У випадку передозування негайно припинити застосування препарату. При необхідності призначають симптоматичне лікування.

Побічні дії:

Метаболічні розлади та розлади травлення. У пацієнтів з підвищеною чутливістю до препарату (активного інгредієнту та інших компонентів аерозолю) може виникнути місцеве подразнення та алергічні реакції, запаморочення, гіпокаліємія, гіпертиреоз.Нервова система.Головний біль, тремор, почуття тривоги та втоми, гіпергідроз.Серцево-судинна система.Тахікардія, аритмія, спорадичне прискорення серцебиття, артеріальна гіпертензія.Дихальна система та органи грудної порожнини.Кашель, дуже рідко – парадоксальний бронхоспазм і посилення задишки.Шлунково-кишковий тракт.Нудота, блювання, неприємний смак.Скелетно-м'язова система.Скорочення м’язів, тремтіння.

Лікарська взаємодія:

Інші бета-симпатоміметики, холінолітики та метилксантини підсилюють дію орципреналіну сульфату у вигляді тривоги, головного болю, запаморочення, прискорення серцебиття, гіпокаліємії.Одночасне застосування Астмовенту-МФ з прийомом інгібіторів МАО або трициклічних антидепресантів може посилити дію орципреналіну сульфату на гладку мускулатуру кровоносних судин.Астмовент-МФ не слід застосовувати одночасно з блокаторами b-адренорецепторів (антагоністична дія).

Термін придатності:

2 роки. Забороняється застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеному на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в місцях, недоступних для дітей, при температурі не вище +25 °С.Захищати від падінь, ударів, впливу прямих сонячних променів, заморожування. Не розпиляти поблизу вогню.

Форма випуску / упаковка:

По 15 мл (300 доз) в алюмінієвих балонах з дозуючим клапаном. Кожний балон має пристрій з розпилювальною насадкою.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмамДані про вплив на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами відсутні.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Астмовент-Мф
Виробник:Мікрофарм, ТОВ
Форма випуску: По 15 мл (300 доз) в алюмінієвих балонах з дозуючим клапаном. Кожний балон має пристрій з розпилювальною насадкою.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/1023/01/01 від 02.06.2009. Наказ № 379 від 02.06.2009
Міжнародне непатентоване найменування:Orciprenaline
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

Діюча речовина: орципреналін; 1 доза аэрозолю містить 0,75 мг орципреналіна сульфату;допоміжні речовини: лецитин соєвий, хладони 11 і 12.Лікарська форма. Аерозоль для інгаляцій дозований.

Фармакотерапевтична група:Бета-адреностимулятори
Код АТС:R03AB03 - Орципреналін
Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Одонтогенний гайморит
Причини розвитку зубного гаймориту та види захворю...
Реклама
Борщ допоможе знизити кров'яний тиск та покращить здоров'я серця
Борщ — це популярна українська страва. Звичайне во...
Низький артеріальний тиск після 50 років підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Після 50 років багато людей можуть страждати від н...
Реклама