Аваксим 160 U (Hepatitis A, inactivated, whole virus) інструкція із застосування

Аваксим 160 U фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Аваксим 160 U суспензія д/ін. по 0,5 мл (1 доза) у шпр. №1 з голк або 2-ма
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

суспензія

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Санофі Пастер С.А., Франція

Фармакотерапевтична група:

Вакцини.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Лікарська форма:

суспензія

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Санофі Пастер С.А., Франція

Фармакотерапевтична група:

Вакцини.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Протипоказання:

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

Побічні дії:

Лікарська взаємодія:

Вакцину можна використовувати одночасно з вакциною для профілактики жовтої лихоманки за умови введення в різні ділянки тіла.Вакцину Аваксим 16U можна застосовувати для ревакцинації тих осіб, первинна вакцинація яких здійснювалась іншою інактивованою вакциною для профілактики гепатиту А. Препарат можна застосовувати з іншими інактивованими вакцинами. Вплив на імунну відповідь є малоймовірним, за умови проведення щеплення в різні ділянки тіла. Препарат можна застосовувати одночасно з Vі-капсулярною вакциною для профілактики черевного тифу, в окремих шприцах та в різні ділянки тіла. Імунна відповідь кожного антигену зберігається.Можна одночасно вводити з імуноглобулінами, але рекомендовано вводити їх в різні ділянки тіла. Рівні сероконверсії залишаються незмінними, але титр антитіл може бути нижче, ніж після вакцинації тільки препаратом Аваксим 160U.Вакцину не слід змішувати з іншими вакцинами або будь-якими медикаментами. Взаємодія препарату з лабораторними та/або діагностичними тестами не задокументована. Перед щепленням необхідно попередити лікаря про прийом будь-яких медикаментів (у тому числі безрецептурних) або вакцин.Вплив на керування автомобілемВплив препарату на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не задокументований.Умови зберіганняЗберігати при температурі від 2 до 8 °С (в холодильнику). Не заморожувати. Захищати від світла. Зберігати в недоступному для дітей місці.Термін придатності3 роки.ПакуванняСуспензія для ін'єкцій по 0,5 мл (1 доза) у попередньо заповнених шприцах з прикріпленою голкою (або 2-ма окремими голками), по 1 шприцу в картонній коробці разом з інструкцією про застосування.Власник ліцензії на право продажу:Санофі Пастер С.А., ФранціяАдреса: 2 авеню Понт Пастер, Р-69007, Ліон, ФранціяВиробникиСанофі Пастер С.А., ФранціяАдреса: 2 авеню Понт Пастер, F-69007, Ліон, Франція ЗАТ Санофі-Авентіс, УгорщинаАдреса: Угорщина, 1225 Будапешт, вул. Кампона, 1 (Харбор Парк)У випадку НППІ (несприятливої події після імунізації) після застосування МІБП необхідно направити термінове повідомлення до:Управління лікарських засобів та медичної продукції, Міністерства охорони здоров'я України (01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел. (044) 200-07-93);Державного підприємства Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України (03151, м Київ, вул. Ушинського, 40, тел. (044) 393-75-86) та на адресу підприємства виробника;TOB Санофі-Авентіс Україна, підрозділ по роботі з вакцинами виробництва Санофі Пастер (01033, м. Київ, вул. Жилянська, 48-50А, тел. (044) 354-20-00, факс. (044) 354-20-01).

Термін придатності:

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Вагітність та лактація

Немає відповідних даних щодо тератогенної дії вакцини в дослідженнях на тваринах. Досвід застосування вакцини у вагітних жінок обмежений, тому вакцинація під час вагітності не рекомендується. Застосовують вакцину у період вагітності тільки у разі крайньої необхідності і після оцінки ризик-користь.Вплив введення вакцини у період лактації не досліджувався. З обережністю вводити жінкам у період лактації.

Додаткові дані

Дозування:
Аваксим 160 U суспензія д/ін. по 0,5 мл (1 доза) у шпр. №1 з голк або 2-ма
Реєстрація:
№ UA/13047/01/01 від 27.09.2013. Наказ № 895 від 26.08.2016
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.