Береш Плюс (Combined drugs) інструкція із застосування

Береш Плюс фото, інструкція
Дозування:
Береш Плюс краплі ор. по 100 мл у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Береш Фарма, ЗАТ, Угорщина

Фармакотерапевтична група:

Інші препарати мінералів.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 мл (18 крапель) містить молібдену 0,1902 мг (у вигляді амонію молібдату тетрагідрату 0,35 мг); ванадію 0,1219 мг (у вигляді амонію монованадату 0,28 мг); бору 0,1049 мг (у вигляді кислоти борної 0,6 мг); кобальту 0,0248 мг (у вигляді кобальту (ІІ) хлориду гексагідрату 0,1 мг); міді 0,2545 мг (у вигляді міді сульфату пентагідрату 1 мг); заліза 2,009 мг (у вигляді заліза (ІІ) сульфату гептагідрату 10 мг); магнію 0,4044 мг (у вигляді магнію сульфату гептагідрату 4,1 мг); марганцю 0,3055 мг (у вигляді марганцю сульфату моногідрату 0,94 мг); нікелю 0,1087 мг (у вигляді нікелю (ІІ) сульфату гексагідрату 0,4865 мг); фтору 0,0904 мг (у вигляді натрію фториду 0,2 мг); цинку 1,137 мг (у вигляді цинку сульфату гептагідрату 5 мг); допоміжні речовини: гліцерин (85 %), динатрію едетат, гліцин, кислота янтарна, кислота аскорбінова, кислота винна, натрію-калію тартрат, кислота сірчана, вода очищена.

Лікарська форма:

краплі

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Береш Фарма, ЗАТ, Угорщина

Фармакотерапевтична група:

Інші препарати мінералів.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Дефіцит мікроелементів або патологічні стани, при яких необхідне додаткове застосування мінеральних речовин:для підтримки діяльності імунної системи, опірності організму або у випадках зниження останньої, наприклад, при застуді, грипі;у разі недостатнього харчування (наприклад, спеціальні дієти, у тому числі дієти для схуднення, у разі вегетаріанського харчування), а також при підвищеному фізичному навантаженні;у разі підвищеної втомлюваності, відсутності апетиту, млявості, слабкості, безсоння, а також для прискорення реабілітації після захворювань, хірургічних втручань;як додаткова терапія для поліпшення загального стану і самопочуття пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Протипоказання:

Відомі випадки підвищеної чутливості до діючих речовин або до будь-яких допоміжних речовин (алергія на метали), тяжка ниркова недостатність, а також захворювання, пов’язані з порушенням обміну заліза і міді (включаючи гемохроматоз, гемосидероз, хвороба Вільсона).

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не рекомендується застосовувати препарат разом з молоком або кавою, оскільки при цьому погіршується всмоктуваність його діючих речовин. При додаванні препарату до деяких сортів чаю розчин може потемніти. Це явище нешкідливе; його спричиняє танінова кислота, що міститься у чаї. Якщо до чаю додати кілька крапель лимонного соку, замінника лимонного соку або аскорбінову кислоту, можна запобігти потемнінню розчину.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

У період вагітності або годування груддю препарат можна застосовувати з урахуванням рекомендованих добових доз (після консультації з лікарем).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

При застосуванні препарату у рекомендованих дозах негативного впливу не спостерігається.

Діти:

Препарат застосовувати дітям з масою тіла більше 10 кг. Однак якщо маса тіла дитини менше 20 кг, питання про застосування препарату вирішується індивідуально з педіатром, виходячи з оцінки співвідношення користь/ризик для дитини.

Спосіб застосування та дози:

Застосовувати внутрішньо під час їди. Разову дозу крапель додавати до 50 мл рідини (наприклад, води, фруктового соку, сиропу, фруктового чаю). Рекомендовано застосовувати разом з вітаміном С (50 мг) у кожен прийом препарату.У разі профілактичного застосування: При масі тіла 10-20 кг − 5 крапель 2 рази на добу.При масі тіла 20-40 кг − 10 крапель 2 рази на добу.При масі тіла понад 40 кг − 20 крапель 2 рази на добу.У разі застосування з метою лікування станів, перерахованих у показаннях: При масі тіла 10-20 кг − 10 крапель 2 рази на добу.При масі тіла 20-40 кг − 20 крапель 2 рази на добу.При масі тіла понад 40 кг − 20 крапель 3 рази на добу.У разі застосування для поліпшення загального стану і самопочуття пацієнтів із онкологічними захворюваннями, маса тіла яких перевищує 40 кг, за рекомендацією лікаря можуть бути застосовані добові дози, що перевищують вищезгадані, але не більше 120 крапель на добу. У таких випадках добову дозу рекомендується розподілити на 4-5 прийомів у рівних частинах. У разі застосування препарату з метою профілактики у рекомендованих дозах досягнення оптимального ефекту очікується приблизно через 6 тижнів безперервної терапії. Ця дія при подальшому застосуванні препарату у профілактичних дозах може підтримуватися протягом бажаного періоду (наприклад, у період зимових катаральних і грипозних захворювань). Препарат застосовувати безперервно у рекомендованих дозах при наявності симптомів захворювання.При повторному виникненні скарг курс лікування можна повторити.Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

Передозування:

Дослідження, проведене на здорових добровольцях, показало, що навіть доза 120 крапель 3 рази на добу добре переноситься і є безпечною. Проте при застосуванні доз, що перевищують рекомендовані, можуть спостерігатися нудота та болі у шлунку, що швидко минають. В окремих випадках можливі алергічні реакції. У цьому випадку необхідно припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Побічні дії:

Дуже рідко, головним чином якщо краплі приймати натщесерце або з меншою, ніж рекомендовано, кількістю рідини, можуть з’явитися побічні ефекти, які наведено нижче.З боку  шлунково-кишкового тракту: шлунково-кишкові розлади, включаючи слабко виражену нудоту, біль в животі, запор, гіркий присмак в роті, забарвлення зубної емалі у дітей, що не вимагають застосування будь-яких заходів і швидко минають.З боку імунної системи: реакції гіперчутливості.Взаємодія з іншими лікарськими препаратами та інші види взаємодій.Щоб уникнути передозування або антагоністичних взаємодій, не слід застосовувати краплі одночасно з іншими препаратами, що містять мікроелементи.Між застосуванням лікарських препаратів, що містять пеніциламін, бісфосфонати, фторхінолони, тетрацикліни, і застосуванням лікарського препарату Краплі Береш Плюс® має минути принаймні 2 години (унаслідок фізико-хімічної взаємодії може змінитися всмоктуваність препарату).Між застосуванням препарату та інших лікарських засобів необхідно дотримувати інтервал не менше 1 години. Не рекомендується приймати препарат разом з молоком або кавою, оскільки при цьому погіршується всмоктуваність його діючих речовин.При одночасному застосуванні антацидних препаратів, що містять алюміній, кальцій, магній, знижується абсорбція заліза. 

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

4 роки.Після першого відкриття флакона препарат придатний до застосування протягом 6 місяців.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 30 мл або 100 мл у скляному флаконі з пробкою-крапельницею. По 1 флакону (30 мл або 100 мл) або по 4 флакони (30 мл) у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Дозування:
Береш Плюс краплі ор. по 100 мл у флак.
Реєстрація:
№ UA/9101/01/01 від 26.02.2014. Наказ № 149 від 26.02.2014
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.