Бевіплекс N (Combined drugs) інструкція із застосування

Бевиплекс N фото, інструкція
Дозування:
Бевіплекс N таблетки, в/о, №30 (15х2)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Галеніка а.д., Сербія і Чорногорія

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: вітамін B1 (тіаміну нітрат) - 3 мг, вітамін B2 (рибофлавін) - 3,4 мг, вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид) - 2 мг, нікотинамід - 25 мг, вітамін B12 (ціанокобаламін) - 0,001 мг, кальцію пантотенат - 5 мг, 4-амінобензойна кислота - 20 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кальцію гідрофосфат дигідрат, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, Opaglos regular, тальк, сахароза, акація, барвники (Е 172).

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Галеніка а.д., Сербія і Чорногорія

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

З профілактичною метою:дотримання редукційних дієт (при цукровому діабеті, урикемії); харчування, багате на вуглеводи;при підвищених фізичних та психічних навантаженнях;гіповітаміноз відповідних вітамінів при порушенні їх всмоктування при різних захворюваннях травного тракту;вагітність та період годування груддю;після тривалої терапії антибіотиками;порушення росту;до- та післяопераційний період.З лікувальною метою:у комплексному лікуванні невритів та невралгій різного походження, парестезій, периферичних нейропаралічей, люмбаго, артралгій та міалгій, діабетичної нейропатії;комплексна терапія розладів, спричинених гіповітамінозом, при хронічному алкоголізмі;у комплексному лікуванні захворювання печінки, шкіри, під час та після курсу антибіотикотерапії, при анеміях та імунодефіцитах.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.Дитячий вік до 3-х років.Належні заходи безпеки при застосуванні.При застосуванні Бевіплекс N не можна вживати алкоголь.Особливі застереження.Препарат містить сахарозу, що слід враховувати при призначенні його пацієнтам, хворим на цукровий діабет.Застосування у період вагітності або годування груддю.Вагітність. По 1 таблетці 1 раз на добу.Період годування груддю. По 1 – 2 таблетки на добу.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Не відомо.Діти.Для профілактики дітям препарат не рекомендують.Спосіб застосування та дози.Дорослі: Профілактика: 1 таблетка на добу; людям літнього віку – 1 – 2 таблетки на добу.Лікування: 3 - 4 таблетки на добу.Дітям:Лікування:вік від 6 до 9 років – 1 таблетка на добу;від10 до 13 років – 1 - 2 таблетки на добу;старше14 років – 2 – 3 таблетки на добу.Тривалість лікування визначається лікарем.Передозування. Симптоми. Нервове збудження, безсоння, головний біль, жирова дистрофія печінки, алергічні реакції, тахікардія, біль в ділянці серця. Лікування симптоматичне.Побічні ефекти. Можливі алергічні реакції при підвищеній чутливості до вітамінів групи В.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Взаємодія може спостерігатися на рівні всмоктування. Інші можливі взаємодії мають мінімальне значення. Препарати, які містять антациди, можна приймати тільки через 2 години після прийому препарату Бевіплекс N, таблетки, вкриті оболонкою (можливо уповільнення всмоктування).Препарат знижує протипаркінсонічну дію леводопи при одночасному прийомі.Вживання алкоголю, застосування сечогінних засобів, тривале лікування протисудомними засобами (фенобарбіталом, фенітоїном, карбамазепіном) поряд із застосуванням препарату Бевіплекс N може призвести до дефіциту тіаміну.Трициклічні антидепресанти, доксорубіцин, хлорпромазин інгібують перетворення рибофлавіну у ФАД та ФМН.Пероральні контрацептиви знижують рівень піридоксину, рибофлавіну та тіаміну.Знижують рівень піридоксину та зменшують його ефект ізоніазид, пеніцилін, теофілін, циклосерин. Піридоксин може знижувати концентрацію протисудомних препаратів в крові (наприклад, фенітоїну, фенобарбіталу).Рівень вітаміну В12 в крові можуть знижувати закис азоту, загальні анестетики, протиепілептичні, протитуберкульозні, антигіперліпідемічні препарати та алкоголь.Параамінобензойна кислота може знизити клінічний ефект сульфаніламідів при одночасному прийомі препарату Бевіплекс N та сульфаніламідів.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

Побічні дії:

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС в оригінальній упаковці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

15 таблеток у блістері, по два блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.