Біфікол інструкція по застосуванню

Біфікол фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Біфікол порошок д/ор. р-ну по 3 доз. у флак. №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/13646/01/01 від 19.05.2014. Наказ № 142 від 15.02.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: живі штами біфідобактерій (Bifidоbacterium bifidum № 1) і живі штами кишкової палички (Escherichia coli M 17). Одна доза препарату містить не менше 1·107 КУО біфідобактерій і не менше 1·107 КУО кишкової палички;допоміжні речовини: сахароза або цукор дрібнокристалічний, желатин, молоко нежирне або згущене нежирне стерилізоване.

Виробник:

Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні мікробні препарати. Лактобактерії.

Фармакологічні властивості:

Терапевтичний ефект Біфіколу® визначають живі біфідобактерії і кишкові палички. За механізмом дії є багатофакторним лікувальним засобом, який має антагоністичну активність по відношенню до ряду патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів. Здійснює коригуючий вплив на бактеріоценоз, стимулює місцеві репаративні процеси у кишечнику; запобігає розвитку мікроорганізмів, які спричиняють процеси гниття у кишечнику, підтримує рівновагу нормальної мікрофлори, зменшує метеоризм, нормалізує процеси травлення та всмоктування у кишечнику, сприяє покращенню місцевого імунітету та опірності організму.

Показання до застосування:

Біфікол® застосовувати для лікування дорослих і дітей (починаючи з 6-місячного віку), що мають порушення біоценозу кишечнику різної етіології.

Протипоказання:

Гіперчутливість до складових речовин препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не слід застосовувати препарат у разі порушення цілісності упаковки, закінчення терміну придатності, зміни фізико-хімічних властивостей (висушена маса темно-коричневого кольору, різко зменшена в об’ємі).

Особливості застосування:

Препарат краще призначати після курсу антибіотикотерапії. При тяжкому перебігу основного захворювання, коли неможливо переривати курс антибіотикотерапії, препарат призначати одночасно з антибіотиками або іншими засобами направленої дії. Пацієнтам, у яких встановлена непереносимість деяких цукрів або лактози необхідно проконсультуватися з лікарем щодо застосування препарату. Неприпустиме розчинення препарату гарячою водою (40 ºС та вище) та зберігання його у розчиненому стані.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не встановлено протипоказань до застосування препарату у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не вивчалась. Спосіб застосування та дози. Біфікол® застосовувати внутрішньо у вигляді розчину (гомогенної зависі), який слід готувати безпосередньо перед використанням.Для розчинення препарату застосовувати кип'ячену воду кімнатної температури (20-25 °C).Спосіб розчинення:1. У склянку налити воду з розрахунку 1 чайна ложка на 1 дозу препарату (кількість доз вказано на етикетці);2. Для розчинення препарату частину води (1-2 чайні ложки) зі склянки перелити у флакон і збовтати. Препарат розчиняється не більше 5 хвилин; 3. Розчинений препарат з флакону перелити до склянки з залишком води і ретельно перемішати. 1 чайна ложка отриманого у склянці розчину становить 1 дозу препарату. Необхідну кількість чайних ложок розчину (доз препарату) випивати за 20-30 хв до прийому їжі.Добові дози препарату для дорослих і дітей становлять: дітям віком від 6-ти місяців до 1 року – 2-3 дози (2-3 чайні ложки);дітям віком від 1 року до 3-х років – 3-5 доз (3-5 чайних ложок);дітям віком від 3-х до 5-ти років – 5-6 доз (5-6 чайних ложок);дітям віком від 5-ти до 10-ти років – 6-8 доз (6-8 чайних ложок);дітям віком від 10-ти років – 8-10 доз (8-10 чайних ложок);дорослим – 10-15 доз (10-15 чайних ложок).Добову дозу препарату ділити на 2-3 прийоми.Тривалість курсу лікування Біфіколом® залежить від тяжкості та тривалості захворювання, віку пацієнта, вираженості дисбактеріозу. Зазвичай лікування становить від 2-х до 5-ти тижнів, а в окремих випадках – до 2-х місяців і більше. Для закріплення отриманого клінічного ефекту або у випадку неповної нормалізації мікрофлори через 10-14 днів після закінчення першого курсу лікування можна призначити підтримуючий курс. При цьому препарат застосовувати у половинній разовій та добовій дозі.

Діти:

Дітям віком до 6-ти місяців препарат не застосовувати.

Передозування:

Не встановлено.Побічні реакції®

Лікарська взаємодія:

Терапевтичний ефект від прийому препарату деякою мірою знижується при одночасному застосуванні антибіотиків. Прийом вітамінів, особливо групи В, посилює дію препарату.

Термін придатності:

1 рік.

Умови зберігання:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 ºС.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 2 або 3, або 5 доз у флаконі. По 10 флаконів у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Біфікол
Виробник:Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна
Форма випуску: По 2 або 3, або 5 доз у флаконі. По 10 флаконів у пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/13646/01/01 від 19.05.2014. Наказ № 142 від 15.02.2017
Міжнародне непатентоване найменування:Mono
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: живі штами біфідобактерій (Bifidоbacterium bifidum № 1) і живі штами кишкової палички (Escherichia coli M 17). Одна доза препарату містить не менше 1·107 КУО біфідобактерій і не менше 1·107 КУО кишкової палички;допоміжні речовини: сахароза або цукор дрібнокристалічний, желатин, молоко нежирне або згущене нежирне стерилізоване.

Фармакотерапевтична група:Антидіарейні мікробні препарати. Лактобактерії.
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Гастрит
Що таке гастритКласифікаціяВиди інфекційного гастр...
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Реклама
Як вгамувати біль у коліні за 30 секунд
Біль у коліні може бути викликаний різними причина...
Експерти сказали, який риб'ячий жир корисний для здоров'я мозку
Риб'ячий жир є цінним джерелом незамінних жирних к...
Реклама